Newsroom

Nowy Dyrektor Operacyjny w firmie Abra S.A.

Fot. Abra - Marek Kaczmarek

Nowy Dyrektor Operacyjny w firmie Abra S.A.

Usprawnienie systemu zarządzania działem sprzedaży i obsługi klienta – to główne zadania w firmie, za które odpowiada Pan Kaczmarek.

Sieć sklepów meblowych Abra posiada swoje punkty handlowe w ponad 60-ciu miastach Polski. Łącznie w ramach sieci funkcjonuje obecnie 76 sklepów meblowych, które każdego roku odwiedza ok. 2 mln klientów. Zadaniem nowego Dyrektora Operacyjnego w firmie Abra S.A. będzie między innymi optymalizacja sieci sprzedaży i usprawnienie procesu obsługi klienta w dynamicznie rozwijającej się firmie.

– Otwieramy kolejne sklepy własne, tworzymy program placówek partnerskich, opartych na systemie franczyzowym – tak szybki rozwój firmy wymaga nie tylko bieżącej optymalizacji procesów zarządzania, ale również wprowadzenia nowych procesów sprzedażowych i podnoszenia standardów jakości obsługi klienta – mówi Piotr Krzanowski, Prezes Zarządu Abra S.A.

Reklama
banner-przewodnik-architekta-300x250

Marek Kaczmarek z wykształcenia jest ekonomistą i nauczycielem. Studiował zarządzanie i marketing na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz nauczycielstwo na Akademii Wychowania Fizycznego. Odbył szkolenia i kursy z zakresu zarządzania, psychologii i budowania strategii firmy. Nowy Dyrektor Operacyjny Abry posiada 12-letnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej. Był m.in. dyrektorem operacyjnym sieci sprzedaży Vobis Digital oraz dyrektorem sprzedaży i marketingu sieci NEONET. Jako pierwszy prezes zarządu współtworzył firmę Sunset Suits S.A., był również wieloletnim pracownikiem firmy BLACK RED WHITE S.A.
Jego pasją jest tenis ziemny i narciarstwo alpejskie. Zdecydowanie mniej aktywnie spędza czas w ulubionej Prowansji, delektując się smakami regionalnych specjalności, wspaniałymi widokami i zapachem lawendy. Ma 44 lata, żonę i dwójkę dzieci.