Newsroom

„Meble Polska 2020” wg miesięcznika „BIZNES meble.pl”

1231705820

„Meble Polska 2020” wg miesięcznika „BIZNES meble.pl”

Najnowsze wydanie BRANŻOWEGO BAROMETRU, przygotowane przez redakcję miesięcznika „BIZNES meble.pl”, jest dostępne, a w nim relacje z targów: „Meble Polska”, „Home Decor”, „Arena Design”.

Największe kontraktacje meblowe w Europie, targi „Meble Polska 2020” odwiedziły tysiące kupców meblowych z aż 69 krajów. Międzynarodowy charakter wydarzenia mogło przysłonić tylko widmo koronawirusa wywołującego COVID-19, czego efektem była nieco mniejsza frekwencja w drugiej części targów, szczególnie ostatniego dnia.

Tegoroczna edycja była kolejnym etapem strategii „Go global”, realizowanej przez Grupę MTP w ramach targów „Meble Polska”. Jednym z elementów globalnej kampanii promocyjnej była organizacja w tym roku na targach „Meble Polska” dorocznego Walnego Zgromadzenia członków elitarnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Wydawnictw Meblowych (IAFP – International Alliance of Furnishing Publications), zrzeszającego najlepsze magazyny i portale tej branży z całego świata. Od września ub.r. w tym prestiżowym gronie znalazła się również Polska, reprezentowana przez miesięcznik „BIZNES meble.pl”. Na zaproszenie Grupy MTP w Poznaniu gościli dziennikarze między innymi z Singapuru, Meksyku, Indii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Rumunii, Turcji, Niemiec czy Bułgarii.

Targi „Home Decor” pozwoliły poznać nowości wiodących dostawców tkanin do przemysłu meblarskiego. Materiały prezentowane w Poznaniu były bezpieczne, łatwe w czyszczeniu, a ich estetyka stała na bardzo wysokim poziomie.

Pytania postawione przez „Arena Design” na długo pozostaną aktualne. Organizatorzy, jak i wystawcy tego wydarzenia zachęcali do tego, by zwolnić, wejść w dialog, znaleźć nowe style życia, tworzenia i produkcji, pomyśleć o wartościowych i sprawdzonych rozwiązaniach sprzyjających środowisku.

Pełne relacje z targów opublikowane zostały w najnowszym, kwietniowym BIZNES meble.pl:

Znajdą w nim Państwo:

  • raport: meble w czasach zarazy
  • analizę – Rok 2020 wyzwaniem dla meblarzy
  • relację z targów „Meble Polska 2020”
  • światowe media na targach „Meble Polska”
  • rozmowę z Artemem Vasilievem, prezesem International Alliance of Furnishing Publications (IAFP)
  • tkaniny na targach „Home Decor”
  • „Arena Design” pod hasłem „Slowness”
  • Globalne impulsy „Ambiente”
  • temat wydania: strefa dzienna
  • 15. urodziny Zamku Cieszyn

Zapraszamy do lektury BRANŻOWEGO BAROMETRU online