Newsroom

MEBLE JESIEŃ i DREMA w jednym terminie

MEBLE JESIEŃ

MEBLE JESIEŃ i DREMA w jednym terminie

Planowane pierwotnie na przełom sierpnia i września Jesienne Kontraktacje Meblowe MEBLE JESIEŃ w Poznaniu, jak również Targi Wnętrz HOME DECOR, odbędą się 2 tygodnie później.

Oba wydarzenia zorganizowane zostaną w tym samym terminie co Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA – od 14 do 17 września 2021 roku.

Zmiana terminu ma umożliwić wystawcom lepsze przygotowanie się do targów. Po zakończeniu wakacji szkolnych i połączonego z nimi okresu urlopowego firmy będą miały jeszcze dwa tygodnie na zorganizowanie ekspozycji – wyjaśnia Józef Szyszka, dyrektor projektu MEBLE JESIEŃ.

MEBLE JESIEŃ to pierwsze tradycyjne targi meblowe w Polsce od momentu wybuchu pandemii koronawirusa w 2020 roku. Wydarzenie odbędzie się w klasycznej formule ekspozycji w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Skierowane jest do producentów, którzy poszukują kontaktów z krajowymi kupcami i możliwości zaprezentowania im swojej aktualnej oferty przed jesiennym sezonem sprzedażowym.

Wydarzenie ma charakter kontraktacji i przeznaczone jest wyłącznie dla przedstawicieli branży.

We wrześniu odbędą się również targi HOME DECOR, na których przedstawiciele salonów meblowych mogą złożyć zamówienia na artykuły wyposażenia wnętrz.

Więcej informacji na specjalnie uruchomionej stronie internetowej KONTRAKTACJE MEBLOWE.