Newsroom

Marka PORTA wchodzi do sklepów Komfort

Produkty marki PORTA w sklepach Komfort.

Marka PORTA wchodzi do sklepów Komfort

Komfort wprowadził do swojej oferty produkty firmy PORTA KMI POLAND, specjalizującej się w tworzeniu funkcjonalnych i solidnych rozwiązań drzwi wewnętrznych i wejściowych.

Sklepy Komfort to marka dobrze znana na rynku home & decor, która poza kategoriami asortymentowymi w postaci łazienek, kuchni, mebli czy podłóg, z powodzeniem rozwija ofertę drzwiową. Do grona marek sklepów Komfort dołączyła właśnie PORTA – największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wdrożenie przeprowadzone zostało etapami, a rozpoczęło się od gruntownego szkolenia dla wszystkich pracowników Komfort, zrealizowanego jeszcze w ubiegłym roku. Szkolenie miało na celu wyposażenie zatrudnionych w sklepach Komfort w obszerną wiedzę produktową oraz niezbędne umiejętności i kompetencje gwarantujące komfortowe doznania klientów podczas procesu zakupu drzwi.

Obecny etap wdrożenia współpracy to implementacja ekspozycji asortymentu PORTA w sklepach Komfort Home. W tej chwili jest ona dostępna w większości ze 160 sklepów stacjonarnych marki.

Współpraca z PORTA niesie zarezerwowaną tylko dla klientów Komfort unikalną na rynku propozycję obsługi przed- i posprzedażowej, pod postacią tzw. Usługi Standard i Premium. To niezwykle istotny i wyjątkowy z punktu widzenia klientów element ofertowy. Usługę można aktywować w ciągu 30 dni od montażu. Klient sklepów Komfort zyskuje ochronę na całe zamówienie (ościeżnica, skrzydło drzwi, klamki, okucia) na okres 5 lat. Ta oferta jest ograniczona czasowo.

Z kolei PORTA korzysta z kolejnego kanału dystrybucji swoich produktów za pomocą 160 stacjonarnych sklepów Komfort, a także możliwości zamawiania produktów poprzez stronę internetową Komfort. Właśnie tu dostępna jest możliwość przeprowadzenia klienta przez unikalny i technologicznie zaawansowany proces konfiguracji drzwi.

Egzekwując wdrożenie nowej marki drzwiowej do asortymentu Komfort, realizujemy konsekwentnie strategię rozwoju opartą na przekonaniu, że tylko świetniej jakości produkty, podane w sposób przystępny, bez niepotrzebnych utrudnień w procesie zamawiania i montażu, są w stanie przyciągnąć do naszych sklepów klientów. Pragniemy, by klienci czuli się u nas naprawdę komfortowo, a sklepy Komfort stały się synonimem naszego hasła „Urządzamy dom od A do Z”. Wzajemna współpraca obu marek to zapewnienie prostego i w pełni komfortowego procesu zakupowego drzwi – mówi Konrad Jezierski, Omni-Sales Director w firmie Sklepy Komfort.