Newsroom

KOMFORT HOME powstanie w Krakowie

KOMFORT HOME w Krakowie.

KOMFORT HOME powstanie w Krakowie

Już 12 maja odbędzie się otwarcie sklepu KOMFORT w Galerii ATUT na ul. Galicyjskiej 16. Centrum znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, która łączy dzielnice Czyżyny oraz Podgórze.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Nowy sklep to ponad 2.500 m2 powierzchni KOMFORT HOME, czyli konceptu marki, w którym w jednym miejscu, w kompleksowy sposób można zrealizować proces remontowo-aranżacyjny.

Sklep ma w swojej ofercie produkty z asortymentu: łazienek, kuchni, podłóg, dywanów, drzwi, mebli, oświetlenia i dekoracji. Na miejscu jest możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi doradców klienta, projektantów, czy umówienia montażu lub dostawy zakupionych produktów. Każdy klient, niezależnie od zasobności portfela, ma w ten sposób zagwarantowany dostęp do produktów z różnych segmentów cenowych.

W dniach 12-16.05 będzie można dodatkowo skorzystać z rabatu – 20% na nieprzecenione produkty z całego asortymentu. Rabat nie dotyczy usług.  Szczegóły znajdują się w regulaminie promocji. Ponadto w dniu otwarcia KOMFORT HOME w Krakowie, a potem przez kilka kolejnych dni, pierwszych 50 osób każdego dnia otrzyma produkt-niespodziankę za symboliczną złotówkę.

Dodatkowo od 16.00 w piątek i przez całą sobotę co godzinę będą się odbywały losowania nagród w postaci voucherów w wysokości 1 tys. zł do wykorzystania na remont kuchni lub łazienki czy możliwości zakupu voucheru na projekt kuchni lub łazienki o wartości 150 zł za 1 zł.

Uroczyste otwarcie w sobotę to także dzień dla całej rodziny. KOMFORT HOME zorganizuje strefę chilloutu przed sklepem, a w niej atrakcje dla małych i dużych.

Nowy salon to już czwarty obiekt sieci KOMFORT w Krakowie.

O sieci KOMFORT

Sklepy KOMFORT S.A. to firma obecna już od ponad 30 lat w Polsce, a od 2014 jest częścią Grupy Michał Sołowow. Marka KOMFORT oferuje klientom urządzanie domu od A do Z. W swoim portfolio ma ofertę kompleksowego urządzania łazienek, kuchni, salonów czy tarasów, a na stronie internetowej można kupić również krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie, a także akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg – to ponad 50 000 produktów dostępnych w ofercie. Firma słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów, paneli i wykładzin połogowych.

ZOBACZ TAKŻE: Marka PORTA wchodzi do sklepów KOMFORT

Sklepy KOMFORT| S.A. to sieć ponad 160 lokalizacji w całej Polsce, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Od kilku lat firma wprowadza nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych oferujących pełną ofertę produktową KOMFORT HOME. Firma nie ogranicza się jedynie do obsługi zakupów klienta, ale także wspomaga klienta w procesie projektowania i montażu.