Newsroom

IFS ogłasza współpracę z Home Group

IFS i Home Group ogłaszają współpracę.

IFS ogłasza współpracę z Home Group

Home Group wybrał do swojej firmy rozwiązania IFS. To niezwykle istotny dla IFS projekt, gdyż pokazuje zaangażowanie w doskonalenie kompetencji w sektorze meblarskim. Spółki podpisały 5-letnią umowę subskrypcyjną.

Producent mebli tapicerowanych – Home Group – co miesiąc produkuje i wysyła 800 ciężarówek do klientów w 20 krajach na świecie. Znajdują się w nich przede wszystkim sofy i rozkładane kanapy oraz fotele.

Jesteśmy podekscytowani nowym rozdziałem we współpracy z IFS. Wdrażając IFS Cloud, chcemy jeszcze bardziej zwiększyć naszą efektywność operacyjną i satysfakcję klientów. To partnerstwo reprezentuje nasze niezachwiane zaangażowanie w dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań meblowych naszym klientom na całym świecie – mówi Artur Grzędzielski, Group Supply Chain Director.

Na czym polega współpraca Home Group i IFS?

Zakres projektu jest kompleksowy. Obejmuje różne aspekty działalności producenta mebli, w tym finanse, zaopatrzenie, sprzedaż, produkcję, magazyn i łańcuch dostaw. Wszechstronność IFS Cloud umożliwia Home Group przede wszystkim usprawnienie procesów. Ponadto pozwala osiągnąć większą wydajność i konkurencyjność na światowym rynku meblarskim.

Sektor meblarski ma ogromne znaczenie dla IFS i jesteśmy dumni, że możemy powitać Home Group w gronie naszych innowacyjnych klientów. Jest to projekt, który podkreśla naszą specjalizację w dostarczaniu kompletnych rozwiązań dla firm działających w tej branży – informuje Marek Głazowski, Managing Director of IFS Poland & EE.

Home Group zarządza czterema nowoczesnymi fabrykami mebli, strategicznie zlokalizowanymi w Europie Wschodniej i Północnej. Zapewniając kompleksową obsługę klienta, prowadzi biura sprzedaży w Estonii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Danii i Wielkiej Brytanii.

Kierunek: cyfrowa transformacja

Zarówno IFS, jak i Home Group wyruszają razem w podróż do cyfrowej transformacji biznesu. Obie firmy angażują się w zapewnianie najwyższego poziomu usług w sektorze meblarskim i poza nim. To partnerstwo stanowi przykład wspólnej wizji napędzanej innowacjami.

Home Group to renomowany producent mebli tapicerowanych, oferujący szeroką gamę sof oraz rozkładanych sof i foteli. Założona w 1994 r. firma stała się jednym z wiodących graczy w branży meblarskiej. Dzisiaj zarządza czterema nowoczesnymi fabrykami mebli w Europie Wschodniej i Północnej. Stawiając na innowację i jakość, Home Group obsługuje klientów w 20 krajach na całym świecie.

IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie w chmurze. Odbiorcą rozwiązań są przedsiębiorstwa z całego świata. Firmy te zajmują się przede wszystkim produkcją i dystrybucją towarów. W ramach jednolitej platformy poszczególne produkty branżowe opierają się na wspólnym modelu danych i wykorzystują wbudowane innowacje cyfrowe. Dzięki temu klienci mogą osiągnąć najwyższą jakość w trakcie świadczenia usług na rzecz swoich klientów (Moment of Service™). Zespół IFS składa się z ponad 5.500 pracowników, którzy wspierają ponad 6.500 klientów na całym świecie.