Newsroom

Agata otwiera pierwszą inwestycję w 2021 r.

Salon Agata, Jelenia Góra.

Agata otwiera pierwszą inwestycję w 2021 r.

31. sklep sieci Agata w Polsce zostanie otwarty 11 marca przy Al. Jana Pawła II w Jeleniej Górze.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Budowa obiektu, którego powierzchnia wynosi blisko 11 tys. m2, rozpoczęła się w styczniu 2020 r. Po trwających ponad rok pracach, nadchodzi długo oczekiwana chwila – otwarcie sklepu. Przed kompleksowo wyposażonym salonem, znajdzie się blisko 240 miejsc postojowych dla klientów.

Salon Agata w Jeleniej Górze to pierwsza inwestycja marki w 2021 roku, a już czwarta w województwie dolnośląskim. Widzimy, że mieszkańcy tego regionu chętnie dokonują zakupów w naszych salonach, dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, tworząc kolejne obiekty blisko ich miejsca zamieszkania. Inwestycja w Jeleniej Górze za sprawą licznych udogodnień i naszej bogatej oferty, z pewnością przyciągnie klientów poszukujących komfortowych zakupów do swoich wnętrz. Mamy nadzieję, że mieszkańcy tego regionu zaufają nam już po raz kolejny, a nasze produkty zainspirują ich do zmian w domach – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata.

W nowym salonie znajdzie się prawie 80 boksów z inspiracyjnymi aranżacjami m.in. pokoju dziennego, jadalni, sypialni, kuchni oraz pokoju dziecięcego. Co więcej ofercie pojawi się również szeroki wybór akcesoriów, dekoracji, lamp, dywanów i tekstyliów.

ZOBACZ TAKŻE: 30. salon Agata w Polsce

Salon w Jeleniej Górze wyposażony jest w liczne udogodnienia usprawniające poruszanie się po obiekcie oraz dostosowane do potrzeb różnych osób. Wśród nich wyróżnić można system przywoławczy w toaletach dedykowany osobom niepełnosprawnym, ruchome schody oraz windę panoramiczną, a także pomieszczenie dla matek z dziećmi.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, klientów i ich rodzin, we wszystkich salonach Agata obowiązują szczególne zasady bezpieczeństwa podczas zakupów związane z pandemią koronawirusa.

W związku z otwarciem nowego salonu, na mieszkańców Jeleniej Góry i okolic czeka specjalnie przygotowana gazetka promocyjna, która będzie obowiązywała od 11 do 20 marca. Klienci będą mogli również skorzystać z promocji na wszystkie produkty: 40 rat 0% bez dodatkowych kosztów albo 150 zł na następne zakupy za każde wydane 1.000 zł.