4/632

Kolekcja kuchenna ARIANA

Do schowka
Kolekcja ARIANA zachowana w stylu glamour, ujmuje śmiałym i nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Wyraziste zestawienie matu z połyskiem, fazowanego szkła i połyskującego lakieru zabierają w stylistyczną podróż po odległych krańcach globu.
 
Marokańskie złoto przywodzi na myśl miłość w Casablance, a autorski, nieregularnie falowany wzór frontów kuchennych wydobywa namiętne blaski i cienie tego uczucia. Dominujący kolor cennego kruszcu wraz z głęboką czernią, niczym dwa żywioły zdają się walczyć o atencję.
 
Przeszklone szuflady z możliwością personalizacji grawera na szkle, pojemne oraz podświetlone szafki odzwierciedlają funkcjonalną stronę kolekcji, uwypukloną dodatkowo przez ergonomię projektu zachowaną w ulokowaniu sprzętów.
 
Blat wyspy kuchennej wzbogacony o system indukcyjnego ładowania telefonu, powstał z plamoodpornego kamiennego surowca, wytrzymałego na uderzenia i ścieranie. Geometrię czworokątnych brył łagodzą obłości toczonych nóg wspierających blat stołu, finezyjne krzesła oraz okrągły okap z funkcją lampy. Stylizowana rama, której połysk koresponduje z lśniącymi przeszkleniami bezuchwytowych frontów, niczym w obrazie, podkreśla efektowne piękno zamknięte w falistej fasadzie mebli. 
 
Ukoronowaniem kolekcji są zdobne złote uchwyty, wieńczące całość niczym klejnoty w królewskiej koronie. ARIANA to kompilacja wyszukanego designu z najwyższą technologią skrytą w zastosowanych materiałach i innowacyjnym wyposażeniu.
 
Kolekcja ARIANA została nagrodzona "Diamentem Meblarstwa 2020" w kategorii Strefa kuchenna => Meble => Klasa premium
Kolekcja kuchenna ARIANA

Wywietleń: 34

Najbliższe targi:
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-02-23 | 2021-02-26
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!