2/18

Jobsora.com

Do schowka
telefon: +48 (22) 390 62 63

Jobsora to strona, głównym i jedynym zadaniem której jest pomoc w znalezieniu najlepszej pracy. Na Jobsora znajdziesz aktualne oferty pracy w całym kraju. Codziennie otrzymujemy nowe oferty pracy z ponad 250 kompanij rekruterskich i bezpośrednich pracodawców w Polsce.

 
Tworząc Jobsora, staraliśmy się, aby strona była tak prosta, jak to możliwe. Wszystko, czego potrzebujesz, to wpisać stanowisko i wskazać lokalizację, w której szukasz pracy. W razie potrzeby zawsze możesz zmienić zapyt lub użyć filtrów, aby uzyskać najdokładniejsze wyniki. Aby szybko dowiedzieć się o najnowszych ofertach pracy, wystarczy zapisać się do newslettera o nowych ofertach pracy na określone żądanie. Cenimy Twój czas, dlatego otrzymasz nie więcej niż 1 maila dziennie z informacją o wszystkich ofertach, które subskrybujesz. Częstotliwość otrzymywania mailów w dowolnym momencie można zmienić w „Ustawieniach mailingu”.
 
Codziennie zespół projektowy stara się, aby wyszukiwanie pracy było jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Stale analizujemy odwołania naszych Użytkowników i Partnerów oraz uzupełniamy nasz serwis o nowe funkcje. Dlatego, jeśli chcesz pomóc nam ulepszyć Jobsora lub znajdziesz błąd na stronie, napisz do nas o tym.
 
Nasze zasady i wartości
 
Profesjonalizm - wszyscy pracownicy naszego projektu regularnie uczęszczają na specjalistyczne imprezy i seminaria, przechodzą dodatkowe szkolenia. Nasz zespół jest najcenniejszym zasobem, który może być! Pomaga to naszemu projektowi w zapewnieniu nowoczesnej obsługi i wysokiej jakości pracy.

Wydajność - nasz zespół stara się jak najszybciej reagować na zmiany na rynku rekrutacyjnym i oferować nowoczesne i wydajne usługi zarówno kandydatowi, jak i pracodawcy. Nowoczesny rynek i technologie rekrutacyjne są bardzo dynamiczne, dlatego zawsze jesteśmy świadomi najnowszych innowacji branżowych i rozumiemy, co należy wykorzystać w pracy dla stabilnego rozwoju firmy.
 
Praca dla wszystkich - to koncepcja leżąca u podstaw projektu. Na pierwszym miejscu stawiamy interesy osób poszukujących pracy, zapewniając bezpłatny dostęp do całej bazy danych o ofertach pracy i umieszczenia CV. Każdego dnia tysiące ludzi na całym świecie robią krok w kierunku nowych możliwości!
 
 

 

Oferta:
  • Dla Meblarstwa
  • usługi
  • usługi specjalistyczne
Dodano:  2021-06-01   Wyświetleń:  65
-
 
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!