6/632

Funflex

Do schowka
Funflex - zaprojektowane by sprostać wyzwaniom aranżacyjnym każdego pokoju dziecięcego i młodzieżowego zarówno dziewczynki jak i chłopca. Szeroka oferta mebli pozwala zaaranżować każdy pokój i dopasować go do potrzeb dziecka. Komody i regały zostały zaprojektowane tak, że można umieścić je pod łóżkiem. Dzięki temu uzyskujemy przestrzeń do przechowywania, bez pomniejszania przestrzeni użytkowej małych pokojów. Do wyboru w kolekcji jest kilka modeli łóżek; łóżka pojedyncze i piętrowe, niskie i wysokie, z drabinką lub schodami z pojemnymi szufladami, biurko rosnące razem z dzieckiem, burko ukryte w przestrzeni łóżka i wiele innych ciekawych rozwiązań. Łóżko piętrowe w kolekcji Funflex to codzienna możliwość kreacji nowej przestrzeni. Jednego dnia mogą stać pod nim regały na zabawki i ciuszki a kolejnego może się pod nim znajdować baza dla superbohatera albo przytulna, klimatyczna przestrzeń na spotkanie z przyjaciółką towarzystwie ukochanych lalek.
 
Wraz z wiekiem, rosną również potrzeby dziecka, zmieniają się zainteresowania i to również wzięliśmy pod uwagę projektując nasze meble, które rosną wraz dzieckiem. Wybierając biurko z regulacją wysokości możemy dostosować je do każdego wieku dziecka. Natomiast do pokoi, w których dysponujemy niewielką przestrzenią musimy w niej zmieścić strefę do spania, nauki i zabawy proponujemy łóżko z biurkiem chowanym w przestrzeni łóżka.
 
Podsumowując, kolekcja Funflex to nieograniczone możliwości.
 
Meble wykonane są z dużym udziałem litego drewna brzozowego, połączenia elementów malowanych na kolor biały lub szary z naturalną barwą drewna brzozowego.
 
Z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu dzieci, meble są pozbawione ostrych kantów i pokryte ekologicznymi farbami i lakierami.
 
Funflex został nagrodzony "Diamentem Meblarstwa 2020" w kategorii Strefa Young => Meble dziecięce i młodzieżowe
Funflex

Wywietleń: 21

Najbliższe targi:
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-02-23 | 2021-02-26
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!