Webinary

Złota dekada reedycji

1577681271

Złota dekada reedycji

Serdecznie zapraszamy na debatę „Złota dekada reedycji – dlaczego na nowo pokochaliśmy ikony designu?”, która odbędzie się dziś o godz. 11.00 w ramach archiDAY 2020 online.

W gronie ekspertów poszukamy odpowiedzi m.in. na pytania o to, co sprzyja odradzaniu się ikon polskiego wzornictwa i jak projektuje się rzeczy uniwersalne.

W debacie, która odbędzie się w ramach cyklu „Rozmowy o…”, wezmą udział: Maciej Cypryk, współzałożyciel firmy 366Concept, Karol Starczewski, projektant, promotr designu, twórca marki i fundacji Nowy Model, Agnieszka Ziółkowska, managerka kultury, kuratorka, promotorka designu, fundacja Nowy Model, Michał Szarko, założyciel i właściciel firmy Politura, Michał Woch, dyrektor zarządzający firmą Vzór i Anna Szypulska, dziennikarka „BIZNES.meble.pl”. Rozmowę poprowadzi Diana Nachiło, dziennikarka „BIZNES.meble.pl”.

Wydarzenie odbędzie się na platformie archiDESK. Uczestnictwo jest bezpłatne dla specjalistów, użytkowników platformy – architektów, architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, homestagerów, designerów. Wystarczy się zarejestrować.

Chcesz wiedzieć więcej o reedycjach? Zobacz miesięcznik BIZNES.meble.pl, nr 8/2020.