Webinary

Szkolenie dla branży meblarskiej

391943355

Szkolenie dla branży meblarskiej

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online dla menedżerów transformacji cyfrowej w branży meblarskiej. Kurs internetowy, który udostępni DITRAMA, rozpocznie się w połowie kwietnia.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Jak poinformowała Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, partnerzy projektu DITRAMA UE otwierają wstępną rejestrację na szkolenie „Menadżer ds. Transformacji Cyfrowej (DTM) branży meblarskiej”. Jest to kompletne i interaktywne szkolenie online, z którego uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać od połowy kwietnia 2021 r.

Będzie ono dostępne w 7 językach (angielskim, francuskim, włoskim, polskim, portugalskim, rumuńskim i hiszpańskim). W przypadku bezpłatnego kursu DITRAMA dostępna będzie tylko ograniczona liczba miejsc, wstępna rejestracja pozwala na zapewnienie sobie miejsca oraz bezpośrednie wsparcie ze strony krajowych wykładowców i ekspertów podczas szkolenia.

Rejestracja wstępna jest możliwa po wypełnieniu ankiety.

Cyfrowa i ekologiczna transformacja, czyli transformacja bliźniacza, będzie miała ogromny wpływ na sektor meblarski w Unii Europejskiej w nadchodzących latach i dekadach. Menedżerowie ds. Transformacji Cyfrowej będą odpowiedzialni za wdrażanie transformacji cyfrowej w firmach w sposób integralny. Specjalista ten powinien mieć wiedzę i umiejętności techniczne oraz przekrojowe w zakresie zarządzania zmianą. Wszystko to na różnym poziomie obejmuje szkolenie DITRAMA.

Kompletny kurs składa się ze 100 mikrofilmów szkoleniowych pogrupowanych w 10 rozdziałów (4 techniczne i 6 krzyżowych), które obejmują zarówno aspekty strategiczne, jak i praktyczne i mogą być realizowane w całości lub poprzez wybór interesującego wideo.

Pełna lista rozdziałów to:

 1. Technologia cyfrowa – eksploracja współczesnych technologii wschodzących i potencjalnie przełomowych
 2. Technologia cyfrowa – inżynieria i produkcja
 3. Technologia cyfrowa – symulacja i AR / VR
 4. Technologia cyfrowa – dane i bezpieczeństwo
 5. Innowacje i transformacja cyfrowa
 6. Przywództwo w transformacji cyfrowej
 7. Komunikacja w transformacji cyfrowej
 8. Ludzie w ramach transformacji cyfrowej
 9. Jakość, ryzyko i bezpieczeństwo w transformacji cyfrowej
 10. Społeczny i środowiskowy wpływ cyfryzacji
 11. Projekt końcowy (opcjonalnie)

Kurs trwa 70 godzin, a po zdaniu odpowiednich testów na koniec każdej jednostki uczestnik otrzymuje certyfikat DITRAMA, potwierdzający ukończenie kursu.

Zarejestrowani uczestnicy będą mieli dostęp do wszystkich treści szkolenia. W zamian za bezpłatny udział w kursie, uczestnicy są zobowiązani do wypełnienia trzech krótkich ankiet ewaluacyjnych, które pomogą udoskonalić kurs – na początku, w środku i na końcu.