Webinary

Szkolenie dla branży meblarskiej

391943355

Szkolenie dla branży meblarskiej

Zapisz się na bezpłatne szkolenie online dla menedżerów transformacji cyfrowej w branży meblarskiej. Kurs internetowy, który udostępni DITRAMA, rozpocznie się w połowie kwietnia.

Jak poinformowała Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, partnerzy projektu DITRAMA UE otwierają wstępną rejestrację na szkolenie „Menadżer ds. Transformacji Cyfrowej (DTM) branży meblarskiej”. Jest to kompletne i interaktywne szkolenie online, z którego uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać od połowy kwietnia 2021 r.

Będzie ono dostępne w 7 językach (angielskim, francuskim, włoskim, polskim, portugalskim, rumuńskim i hiszpańskim). W przypadku bezpłatnego kursu DITRAMA dostępna będzie tylko ograniczona liczba miejsc, wstępna rejestracja pozwala na zapewnienie sobie miejsca oraz bezpośrednie wsparcie ze strony krajowych wykładowców i ekspertów podczas szkolenia.

Rejestracja wstępna jest możliwa po wypełnieniu ankiety.

Cyfrowa i ekologiczna transformacja, czyli transformacja bliźniacza, będzie miała ogromny wpływ na sektor meblarski w Unii Europejskiej w nadchodzących latach i dekadach. Menedżerowie ds. Transformacji Cyfrowej będą odpowiedzialni za wdrażanie transformacji cyfrowej w firmach w sposób integralny. Specjalista ten powinien mieć wiedzę i umiejętności techniczne oraz przekrojowe w zakresie zarządzania zmianą. Wszystko to na różnym poziomie obejmuje szkolenie DITRAMA.

Kompletny kurs składa się ze 100 mikrofilmów szkoleniowych pogrupowanych w 10 rozdziałów (4 techniczne i 6 krzyżowych), które obejmują zarówno aspekty strategiczne, jak i praktyczne i mogą być realizowane w całości lub poprzez wybór interesującego wideo.

Pełna lista rozdziałów to:

 1. Technologia cyfrowa – eksploracja współczesnych technologii wschodzących i potencjalnie przełomowych
 2. Technologia cyfrowa – inżynieria i produkcja
 3. Technologia cyfrowa – symulacja i AR / VR
 4. Technologia cyfrowa – dane i bezpieczeństwo
 5. Innowacje i transformacja cyfrowa
 6. Przywództwo w transformacji cyfrowej
 7. Komunikacja w transformacji cyfrowej
 8. Ludzie w ramach transformacji cyfrowej
 9. Jakość, ryzyko i bezpieczeństwo w transformacji cyfrowej
 10. Społeczny i środowiskowy wpływ cyfryzacji
 11. Projekt końcowy (opcjonalnie)

Kurs trwa 70 godzin, a po zdaniu odpowiednich testów na koniec każdej jednostki uczestnik otrzymuje certyfikat DITRAMA, potwierdzający ukończenie kursu.

Zarejestrowani uczestnicy będą mieli dostęp do wszystkich treści szkolenia. W zamian za bezpłatny udział w kursie, uczestnicy są zobowiązani do wypełnienia trzech krótkich ankiet ewaluacyjnych, które pomogą udoskonalić kurs – na początku, w środku i na końcu.