Webinary

Webinar: Jak zarządzać łańcuchem dostaw?

5 sposób na zarządzanie łańcuchem dostaw w świetle ESG.

Webinar: Jak zarządzać łańcuchem dostaw?

Dołącz do webinaru „5 sposobów na zarządzanie łańcuchem dostaw w świetle ESG”. Zdobędziesz cenną wiedzę i narzędzia, które pomogą Twojej firmie osiągnąć sukces w zarządzaniu łańcuchem dostaw zgodnie z zasadami ESG.

W obliczu rosnącej świadomości ekologicznej i społecznej, zarządzanie łańcuchem dostaw zgodnie z zasadami ESG (Environmental, Social, and Governance) staje się kluczowym elementem strategii każdego przedsiębiorstwa. Właściwe podejście do tych kwestii może nie tylko pomóc w spełnieniu wymagań regulacyjnych i oczekiwań interesariuszy, ale także przyczynić się do zwiększenia efektywności operacyjnej i budowania pozytywnego wizerunku firmy.

Podczas webinaru „5 sposobów na zarządzanie łańcuchem dostaw w świetle ESG”, ekspertka Monika Michalska, Senior ESG Consultant w Ayming Polska, przedstawi praktyczne wskazówki na budowanie zrównoważonego łańcucha dostaw.

Uczestnicy dowiedzą się przede wszystkim, jak wybierać zrównoważonych dostawców, zapewniać transparentność i raportowanie. Otrzymasz również wskazówki, jak wykorzystywać nowoczesne technologie.

5 sposobów na zarządzanie łańcuchem dostaw w świetle ESG

Najważniejsze informacje o webinarze:

 • Data i miejsce: 25 czerwca 2024 r. (wtorek)
 • Czas: 11:00-12:00
 • Formuła: Webinar online

Dla kogo:

 • Kadra zarządzająca: prezesi, prokurenci, członkowie zarządu,
 • Dyrektorzy finansowi,
 • Dyrektorzy HR,
 • Kierownicy i specjaliści ds. ESG,
 • Kierownicy i pracownicy działów sprzedaży, zakupów, a także logistyki.

4 korzyści z udziału w webinarze

 1. Dowiesz się, jak budować i zarządzać zrównoważonym łańcuchem dostaw,
 2. Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak sprostać standardom i wytycznym raportowania informacji nt. łańcucha dostaw zgodnie ze standardami ESRS,
 3. Dowiesz się, co oznacza należyta staranność w łańcuchu dostaw,
 4. Poznasz dostępne źródła finansowania, które mogą wspierać finansowanie projektów związanych z GOZ (gospodarką obiegu zamkniętego).

Program:

 • 11:00 – 11:45 – 5 sposobów jak zarządzać łańcuchem dostaw w świetle ESG. Od teorii do praktyki zgodnie ze standardami ESRS.
 • 11:45 – 12:00 – Sesja pytań i odpowiedzi

Kim jest prelegentka?

Monika Michalska, Senior ESG Consultant, Ayming Polska, ma doświadczenie w zarządzaniu projektami i doradztwie w branży inżynieryjnej oraz w ochronie środowiska. Należy również do ekspertów programu Climate Leadership UNEP/GRID-Warszawa. Jest także członkinią Grupy Sektorowej EFRAG.

Realizowała projekty raportowania zrównoważonego rozwoju w branży wydobywczej, produkcyjnej, odpadowej oraz retail. Tworzyła raport zrównoważonego rozwoju zgodnie ze standardami ESRS jednej z największych spółek wydobywczych w kraju, agregując dane spółek zależnych. Wdrażała proces zarządzania zrównoważonym łańcuchem dostaw u jednego z liderów branży odpadowej w Polsce, uwzględniając przygotowanie kategoryzacji i oceny dostawców oraz przygotowanie strategii zarządzania zrównoważonym łańcuchem dostaw.

Ponadto prowadziła szkolenia specjalistyczne w zakresie ESG, CSR i zrównoważonego biznesu, w tym w zakresie raportowania zgodnie ze standardami ESRS. Należy również do Polskiego Stowarzyszenia PR.

Link do rejestracji