Webinary

3 hotele, 3 konteksty

webinar, Virtus Studio

3 hotele, 3 konteksty

11 lutego o 11.00 Virtus Studio zaprasza na kolejne spotkanie online z cyklu Design & Hotele.

Jeśli prawdą jest, że aktywność miasta mierzona jest często liczbą hoteli, które w tej aglomeracji działają, to trzeba przyznać, że Katowice w czasach rozwoju miały bogatą ofertę, jeśli chodzi o bazę noclegową. Niestety przez lata ten trend słabł.

Wizerunek Śląska kojarzył się raczej z ciężkim przemysłem wydobywczym niż z atrakcyjnym regionem wartym odwiedzenia. W ostatniej dekadzie ta tendencja zaczęła się zmieniać dzięki modernizacji kopalń i fabryk oraz nowym inwestycjom, takim jak muzea, sale koncertowe, centra konferencyjne czy obiekty sportowe. Śląsk ponownie stał się chętnie odwiedzanym, atrakcyjnym i dynamicznym regionem.

Dlatego właśnie w Katowicach zaczął się hotelowy boom. Do Konior Studio w tym czasie trafiły trzy fascynujące tematy w trzech zupełnie różnych kontekstach o których opowie Tomasz Konior, architekt i urbanista – założyciel, właściciel i główny architekt w Konior Studio.

Virtus Studio zaprasza na webinar: Trzy hotele, trzy konteksty. To opowieść nie tyle o obiektach, co o zmianach, które nastąpiły w ostatnich latach i o tych które jeszcze nadejdą.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Rejestracji możesz dokonać już teraz! Zapisz się na: WEBINAR: Trzy hotele, trzy konteksty.