Edukacja

Webinarium nt. Bliskiego Wschodu i Afryki

1175394928

Webinarium nt. Bliskiego Wschodu i Afryki

Każdy, kto produkuje meble i szuka nowych odbiorców za granicą, może wziąć udział w bezpłatnym webinarium i poznać potencjał eksportowy Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Tym razem PAIH zaprasza do odkrywania rynków Maroka, Kuwejtu i Arabii Saudyjskiej.

Przeciętny mieszkaniec Bliskiego Wschodu wymienia meble co 2-3 lata. Jak wykorzystać ten trend i zdobyć klientów w regionie? PAIH zaprasza na webinarium, podczas którego eksperci z biur w Casablance, Rijadzie i Kuwejcie przedstawią wielkość i chłonność lokalnego rynku meblarskiego oraz wskażą największych graczy i potencjalnych konkurentów. Pomogą oni również poznać lokalnych konsumentów i ich potrzeby, a także wyjaśnią, z jakich kanałów dystrybucji warto skorzystać. Ponadto specjaliści podpowiedzą uczestnikom webinarium, na jakie elementy kultury biznesowej warto zwrócić uwagę.

Szkolenie poprowadzą: Jarosław Al-Abbas, kierownik ZBH Kuwejt; Jan Bochniak ZBH, Business Development Manager ZBH Casablanca; Radosław Kyc, kierownik ZBH Rijad.

Reklama
banner-przewodnik-architekta-300x250

Webinarium odbędzie się 20 lipca (poniedziałek) o godz. 10.00. Udział jest bezpłatny i możliwy po wcześniejszej rejestracji TUTAJ. Liczba miejsc ograniczona.