Edukacja

Szkolenie dla branży meblarskiej

391943355

Szkolenie dla branży meblarskiej

Reklama
Meblarski-1000-banner-srodtekstowy-750x100-gif-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Jak poinformowała Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli, partnerzy projektu DITRAMA UE otwierają wstępną rejestrację na szkolenie „Menadżer ds. Transformacji Cyfrowej (DTM) branży meblarskiej”. Jest to kompletne i interaktywne szkolenie online, z którego uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać od połowy kwietnia 2021 r.

Będzie ono dostępne w 7 językach (angielskim, francuskim, włoskim, polskim, portugalskim, rumuńskim i hiszpańskim). W przypadku bezpłatnego kursu DITRAMA dostępna będzie tylko ograniczona liczba miejsc, wstępna rejestracja pozwala na zapewnienie sobie miejsca oraz bezpośrednie wsparcie ze strony krajowych wykładowców i ekspertów podczas szkolenia.

Rejestracja wstępna jest możliwa po wypełnieniu ankiety.

Cyfrowa i ekologiczna transformacja, czyli transformacja bliźniacza, będzie miała ogromny wpływ na sektor meblarski w Unii Europejskiej w nadchodzących latach i dekadach. Menedżerowie ds. Transformacji Cyfrowej będą odpowiedzialni za wdrażanie transformacji cyfrowej w firmach w sposób integralny. Specjalista ten powinien mieć wiedzę i umiejętności techniczne oraz przekrojowe w zakresie zarządzania zmianą. Wszystko to na różnym poziomie obejmuje szkolenie DITRAMA.

Kompletny kurs składa się ze 100 mikrofilmów szkoleniowych pogrupowanych w 10 rozdziałów (4 techniczne i 6 krzyżowych), które obejmują zarówno aspekty strategiczne, jak i praktyczne i mogą być realizowane w całości lub poprzez wybór interesującego wideo. Pełna lista rozdziałów to:

1) Technologia cyfrowa – eksploracja współczesnych technologii wschodzących i potencjalnie przełomowych

2) Technologia cyfrowa – inżynieria i produkcja

3) Technologia cyfrowa – symulacja i AR / VR

4) Technologia cyfrowa – dane i bezpieczeństwo

5) Innowacje i transformacja cyfrowa

6) Przywództwo w transformacji cyfrowej

7) Komunikacja w transformacji cyfrowej

8) Ludzie w ramach transformacji cyfrowej

9) Jakość, ryzyko i bezpieczeństwo w transformacji cyfrowej

10) Społeczny i środowiskowy wpływ cyfryzacji

11) Projekt końcowy (opcjonalnie)

Kurs trwa 70 godzin, a po zdaniu odpowiednich testów na koniec każdej jednostki uczestnik otrzymuje certyfikat DITRAMA, potwierdzający ukończenie kursu.

Zarejestrowani uczestnicy będą mieli dostęp do wszystkich treści szkolenia. W zamian za bezpłatny udział w kursie, uczestnicy są zobowiązani do wypełnienia trzech krótkich ankiet ewaluacyjnych, które pomogą udoskonalić kurs – na początku, w środku i na końcu.