Design

Zaprojektuj jutro z Bakata Design i MillerKnoll

Bakata Design i MillerKnoll organizują 25 maja event we wrocławskim showroomie Bakata Design.

Zaprojektuj jutro z Bakata Design i MillerKnoll

25 maja Bakata Design, Associate Dealer MillerKnoll, przy współpracy z marką MillerKnoll organizuje spotkanie dla projektantów i architektów wnętrz.

Podczas wydarzenia zaplanowana jest prelekcja dyrektora ds. analiz MillerKnoll, pana Marka Catchlove, dotycząca trendów w projektowaniu przestrzeni biurowych, której tezy poparte będą aktualnymi badaniami i przykładami z branży.

O fuzji Hermann Miller i Knoll

Architekci i projektanci, uczestniczący w wydarzeniu we wrocławskim showroomie Bakata Design, poznają korzyści, jakie otwierają się dla branży dzięki fuzji marek Herman Miller i Knoll w 2021 roku oraz zapoznają się z najnowszą ofertą produktową MillerKnoll. Spotkanie to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

ZOBACZ TAKŻE: Fuzja dwóch globalnych marek zakończona

MillerKnoll to kolektyw dynamicznych marek, wspólnie tworzących świat, w którym żyjemy. Ideą, która je łączy jest projektowanie dla dobra ludzkości i kształtowanie przyszłości, która będzie bardziej zrównoważona, piękna i wrażliwa na potrzeby wszystkich ludzi i naszej planety. Kolektyw ten za główny cel w projektowaniu przyjmuje nowoczesne podejście, stosowanie rozwiązań opartych na wnikliwych badaniach, które są dostępnych globalnie.

Kim jest Mark Catchlove?

Mark Catchlove kieruje MillerKnoll’s Insight Group. Z branżą wnętrz biurowych związany jest od ponad 35 lat. W 1998 roku dołączył do Herman Miller. W tym czasie przeprowadził ponad 700 seminariów na całym świecie. Obejmują one wystąpienia na konferencjach, a także prezentacje dla klientów w sektorze publicznym i prywatnym.

Wraz z wejściem pracy i życia w nową erę po pandemii mamy historyczną szansę na ponowne wyobrażenie sobie roli nowoczesnego miejsca pracy.  Prelekcja może pomóc Twojej organizacji wykorzystać tę szansę, jednocześnie ożywiając Twoją kulturę, poprawiając zdrowie i produktywność zespołów oraz wspierając większe poczucie przynależności wśród pracowników – mówi o swojej prezentacji – Designing a better tomorrow, Mark Catchlove.

Organizator: Bakata Design

Termin wydarzenia: 25 maja 2023r, godz. 12.00

Miejsce wydarzenia: Showroom Bakata Design, al. Gen. Józefa Hallera 78/5, Wrocław

Kontakt: Magdalena Plamieniak – mplamieniak@bakata.pl

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie Bakata Design.