Design

Meble 18-: przestrzeń dla dziecka

1358610203

Meble 18-: przestrzeń dla dziecka

Aranżacje, inspiracje produktowe i pomysły na wystrój pokoju dziecięcego – wszystko to można znaleźć w najnowszej publikacji „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”.

Do tej pory ukazały się cztery przewodniki poświęcone przestrzeni snu, organizacji pracy, strefie dziennej i łazience na czasie.

Najnowszą publikacją Wydawnictwa meble.pl, która właśnie pojawiła się na rynku jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”To e-wydanie specjalne miesięcznika BIZNES.meble.pl, które powstało z myślą o architektach i w całości zostało poświęcone przestrzeni dla dziecka.

Jak zaaranżować pokój dziecka według „PRZEWODNIKA ARCHITEKTA: meble 18-”?

Ten kompleksowy informator o wnętrzach powstał z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. 

Jeśli jesteś architektem, projektantem wnętrz, dekoratorem, stylistą wnętrz lub home stagerem to w publikacji znajdziesz m.in.:

 • propozycje mebli przeznaczonych do pokoju dziecięcego i młodzieżowego;
 • akcesoria do mebli dla dzieci;
 • wyposażenie pokoju;
 • bezpieczne materiały.

„PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-” dostarcza odpowiedzi na pytania o:

 • najnowsze tendencje w aranżacji pokoju dla dziecka;
 • właściwości produktów.

Dowiesz się również: 

 • jak otrzymać dostęp do katalogów produktowych firm;  
 • jak przenieść się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i usprawni pracę nad realizacjami.

Meble i wyposażenie pokoju dziecięcego i młodzieżowego z „PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA”:

 1. prześledzisz najnowsze trendy w przestrzeni dedykowanej dzieciom;
 2. poznasz wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować pokój dziecięcy;  
 3. otrzymasz dostęp do katalogów z ofertą firm;  
 4. automatycznie przeniesiesz się na strony producentów i dystrybutorów, co znacznie przyśpieszy pracę.

Przewodnik po świecie dziecka

Cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. E-wydanie „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” dostarcza precyzyjnych informacji o aktualnej ofercie produktowej. Forma elektroniczna zapewnia stały dostęp do wiedzy, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.

Zaaranżuj mieszkanie lub dom z „PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA”:

 1. Pierwsza z cyklu publikacji online „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu” obejmowała m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania. 
 2. „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: organizacja pracy” prezentował meble biurowe, akcesoria i materiały pozwalające na zbudowanie bezpiecznej, ergonomicznej, zdrowej  przestrzeni pracy, zarówno w biurze, jak też w domu.
 1. Trzecie wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna” dostarczało pomysłów i precyzyjnych informacji o meblach do pokoju dziennego/salonu, komponentach i akcesoriach do mebli: oświetleniu meblowym czy tkaninach.
 2. Czwarta publikacja z serii: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” po przestrzeni łazienki przynosi najnowsze propozycje w segmencie mebli łazienkowych, akcesoriów do mebli łazienkowych, wyposażenia łazienki oraz materiałów do wnętrz o podwyższonej wilgotności.
 3. Piąta odsłona wydania specjalnego miesięcznika BIZNES.meble.pl – „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-” oferuje pomysły, inspiracje i precyzyjne informacje o produktach do przestrzeni dla dziecka.

Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?

Sięgnij po najnowsze wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”