„Przewodnik Architekta: komfortowy wypoczynek”
20 grudnia, 2021 2023-01-09 13:07„Przewodnik Architekta: komfortowy wypoczynek”
Jaki zestaw wypoczynkowy wybrać? Jak zaaranżować funkcjonalną strefę relaksu? Odpowiedzi dostarcza dziewiąte wydanie „Przewodnika Architekta: komfortowy wypoczynek”.
Kilkanaście ostatnich miesięcy uświadomiło nam wszystkim, że w domu każdy powinien czuć się dobrze.
Co sprawia, że wnętrza stają się przytulne? Przekonaj się sięgając po „Przewodnik Architekta: komfortowy wypoczynek”. Poznaj najnowsze rynkowe rozwiązania, skorzystaj z porad i inspiracji.
W publikacji znajdziesz odpowiedzi na różne pytania:
- Jak zaaranżować przestrzeń do relaksu?
- Które produkty sprawią, że komfort wypoczynku się zwiększy?
- Jakie rozwiązania powinny pojawić się w strefie relaksu, by była ona zaaranżowana zgodnie z potrzebami i w zgodzie z trendami?
Nowości produktowe, prezentacje ofert firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych – to wszystko zawiera publikacja, która powstała specjalnie dla architektów – wydanie specjalne miesięcznika BIZNES.meble.pl – „Przewodnik Architekta: komfortowy wypoczynek”.
Dlaczego „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: komfortowy wypoczynek”?
Pierwszy na polskim rynku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” to kompleksowy informator o wnętrzach, przygotowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu.
Dla kogo przeznaczony jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: komfortowy wypoczynek” i jakich informacji dostarcza?
Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, styliści i home stagerzy dowiedzą się:
- jakie są najnowsze produkty przeznaczone do strefy wypoczynku;
- jakie firmy mają w swojej ofercie mebleMebel – to sprzęt użytkowy należący do wyposażenia ruchomego oraz stałego wnętrz mieszkalnych, biurowych, hotelowych itp., służy do przechowywania, pracy, siedzenia, leżenia, wypoczynku, spożywania posiłków. Każdy mebel może być użytkowany indywidualnie, w kompletach mebli lub zestawach mebli. Jak dzielą się meble? Ze względu na konstrukcję meble można podzielić na • meble skrzyniowe,• meble szkieletowe,• meble tapicerowane. Źródła: • Swaczyna I.,, materiały, komponenty i akcesoria poprawiające komfort;
A ponadto:
- prześledzą najnowsze tendencje;
- poznają wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować przestrzeń;
- otrzymają dostęp do katalogów produktowych firm;
- automatycznie przeniosą się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i pomoże w pracy nad realizacjami.
Co jeszcze musisz wiedzieć o „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”?
Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. Otrzymują oni precyzyjne informacje o produktach w formie elektronicznej, ponadto mają do nich stały dostęp, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.
Zaaranżuj mieszkanie lub dom z „PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA”:
- Pierwsza z cyklu publikacji online „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: przestrzeń snu” obejmowała m.in. meble do sypialni, materaceMaterac – rodzaj zespołu w postaci luźno wkładanej poduchy stanowiącej leżysko; materac może być jedno-, dwu- i wieloczęściowy. Jak jest zbudowany materac? Materac najczęściej zbudowany jest z kilku warstw tapicerskich: warstwy sprężystej lub warstwy sprężynującej, warstwy wyściełającej oraz warstwy pokryciowej. Czym się różni materac od leżyska? W odróżnieniu od typowego leżyska materac nie ma warstwy podtrzymującej (której rolę zazwyczaj pełni, stelażeStelaż – podzespół o konstrukcji szkieletowej, stanowiący rodzaj podstawy w meblach skrzyniowych i meblach szkieletowych. Źródło: BN-87/7140-01 – Meble. Elementy, podzespoły i zespoły. Terminologia., wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania.
- „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: organizacja pracy” prezentował meble biurowe, akcesoria i materiały pozwalające na zbudowanie bezpiecznej, ergonomicznej, zdrowej przestrzeni pracy, zarówno w biurze, jak też w domu.
- Trzecie wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna” dostarczało pomysłów i precyzyjnych informacji o meblachMebel – to sprzęt użytkowy należący do wyposażenia ruchomego oraz stałego wnętrz mieszkalnych, biurowych, hotelowych itp., służy do przechowywania, pracy, siedzenia, leżenia, wypoczynku, spożywania posiłków. Każdy mebel może być użytkowany indywidualnie, w kompletach mebli lub zestawach mebli. Jak dzielą się meble? Ze względu na konstrukcję meble można podzielić na • meble skrzyniowe,• meble szkieletowe,• meble tapicerowane. Źródła: • Swaczyna I., do pokoju dziennego/salonu, komponentach i akcesoriach do mebliMebel – to sprzęt użytkowy należący do wyposażenia ruchomego oraz stałego wnętrz mieszkalnych, biurowych, hotelowych itp., służy do przechowywania, pracy, siedzenia, leżenia, wypoczynku, spożywania posiłków. Każdy mebel może być użytkowany indywidualnie, w kompletach mebli lub zestawach mebli. Jak dzielą się meble? Ze względu na konstrukcję meble można podzielić na • meble skrzyniowe,• meble szkieletowe,• meble tapicerowane. Źródła: • Swaczyna I.,: oświetleniu meblowym czy tkaninachTkanina – powstaje z połączenia dwóch prostopadłych do siebie nitek: osnowy i wątku. Jest zdecydowanie mniej elastyczna niż dzianina, ale za to bardziej elegancka. Z tkaniny wykonuje się pokrowce mebli tapicerowanych, materacy, klasyczne koszule, marynarki, dżinsy, płaszcze itp. Jak powstaje tkanina? Tkanina powstaje w procesie tkania, czyli przeplatania nitek osnowy (które są ułożone wzdłużnie) z nitkami wątku (które są ułożone.
- Czwarta publikacja z serii: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” po przestrzeni łazienki przynosi najnowsze propozycje w segmencie mebli łazienkowych, akcesoriów do mebli łazienkowych, wyposażenia łazienki oraz materiałów do wnętrz o podwyższonej wilgotności.
- Piątą odsłoną z cyklu „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”. Tym razem głównym tematem jest aranżacja przestrzeni dla dziecka.
- Szóste wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja” powstało z myślą o architektach i w całości zostało poświęcone kuchennym trendom.
- „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa komunikacji” to e-wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl” dotyczące przestrzeni komunikacji.
- Przedostatnią publikacją jest wydany niedawno „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: dom przyszłości”.
Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?
Sięgnij po najnowsze wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: komfortowy wypoczynek”.