Design

Pole do projektowania

maja-palczewska-projektantka-miesiecznik-i-portal-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Pole do projektowania

Maja Palczewska uważa, że w nowej rzeczywistości istotne będą elastyczność, wielokierunkowość i otwartość na zmianę. Według niej to bardzo inspirujące pole do projektowania.

W odczuciu Mai Palczewskiej, nowa sytuacja wzmocni prawdziwą rolę projektantów, czyli odpowiadanie na rzeczywiste potrzeby ludzi i Ziemi. Pandemia pokazała, jak wiele mechanizmów, do których przywykliśmy, nagle okazało się nieistotnych – mówi Maja Palczewska. – Zrozumieliśmy, że nie mamy władzy nad światem i że dotychczas działające modele biznesowe w jednej chwili mogą przestać funkcjonować. To znak, że istotna będzie elastyczność, wielokierunkowość i otwartość na zmianę. To bardzo inspirujące pole do projektowania, zwłaszcza w obszarze usług oraz organizacji pracy i edukacji.

W artykule „Projektowanie tu i teraz”, opublikowanym w czerwcowo-lipcowym wydaniu miesięcznika BIZNES.meble.pl, Maja Palczewska zauważa, że w nowej rzeczywistości istotne będą elastyczność, wielokierunkowość i otwartość na zmianę. To bardzo inspirujące pole do projektowania, zwłaszcza w obszarze usług oraz organizacji pracy i edukacji – przekonuje projektantka.

TEKST: Anna Szypulska