Design

Nowa odsłona coworkingu 19. PE-P

Aranżacje przestrzeni coworkingowych i sesja fotograficzna wykonane zostały w przestrzeni UBIQ Business Park w Poznaniu.

Nowa odsłona coworkingu 19. PE-P

Wystawa na Łódź Design Festival 2021 to nowe ujęcie tematu miejsca pracy oraz aranżacja projektów z 19. edycji Programu Edukacyjno-Projektowego.

W ramach prezentacji zachęcamy do zapoznania się z procesem projektowym „Banffy”, który uległ dalszym opracowaniom oraz do rozmów z młodymi projektantami.

PE-P to proces edukacyjny, w ramach którego studenci Wydziału Architektury i Wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu. Mają możliwość stawiać pierwsze kroki projektowe w ramach współpracy z przemysłem, głównie meblarskim. Ponad dwadzieścia lat doświadczeń to 135 kooperacji z 58 firmami i instytucjami. Co roku nowe, wyjątkowe tematy projektowe oraz łącznie 218 projektów, ponad 146 prototypów, w tym 33 wdrożenia.

Prowadzący: prof. Katarzyna Laskowska i as. mgr Joanna Lisiecka / Katedra Mebla / Wydział Architektury i Wzornictwa / Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu/

TEKST: mgr Joanna Lisiecka: Pracownia Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem

Więcej we wrześniowym wydaniu BIZNES.meble.pl.