Design

Mówisz: Organic Shelter, myślisz: schronienie

Organic Shelter, miejsce schronienia.

Mówisz: Organic Shelter, myślisz: schronienie

Z myślą o pierwotnych ludzkich potrzebach, które w codziennym życiu bywają zaniedbywane, duet projektowy Studio.O – Aga Kobus i Grzegorz Goworek – stworzył Organic Shelter.

Żyjąc w mieście trudno się uwolnić od nadmiaru bodźców, zapomnieć o nieustającym napięciu i wciąż rosnącym tempie życia. Właśnie dlatego powstała idea Organic Shelter, schronienia przed wszystkim, co wyzwala stres i odbiera energię. Miejsca, które przynosi harmonię i spokój.

Uprawiamy projektowanie, którego fundamentem jest zawsze żywa, szczera relacja z drugim człowiekiem. Jesteśmy uważnymi słuchaczami, empatycznymi rozmówcami, czułymi obserwatorami. Interpretujemy cudze losy, pragnienia, marzenia, zwyczaje i style życia na język architektury – wyjaśnia Aga Kobus.

W bryle budynku, sposobach aranżacji przestrzeni, stylu wnętrz czule opisujemy historię czyjegoś życia. Proces tworzenia jest przede wszystkim spotkaniem naszej wrażliwości estetycznej i wyobraźni przestrzennej z momentem życia, w którym znajduje się nasz klient. To na styku tego, co twórcze z tym, co osobiste powstają projekty, które dają największy komfort życia – dodaje Grzegorz Goworek.