Design

„House of Gucci” inspiruje yestersen

Wnętrza w House of Gucci.

„House of Gucci” inspiruje yestersen

„House of Gucci” był inspiracją dla yestersen: przygotowano specjalną selekcję inspirowaną historią włoskiego rodu modowych imperatorów.

Nie jest to pierwszy raz, gdy yestersen inspiruje się filmowymi arcydziełami. Ostatnio inspiracji dostarczył najnowszy obraz Wesa Andersona „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun”, a wcześniej Na fanów twórczości hiszpańskiego reżysera czeka rekonstrukcja salonu z filmu Almodóvara „Ludzki głos”.

ZOBACZ TAKŻE: Magia kina, czyli Pedro Almodóvar w yestersen

Jaki jest „House of Gucci”?

Uniwersalny niczym antyczna tragedia, pełen zdrad, uniesień i manipulacji – taki właśnie jest Dom Gucci, a jego znaki rozpoznawcze to luksusowe wnętrze i eleganckie dodatki.

Scenograf filmu Artur Max przyznaje, że na ekranie od początku do końca miały królować elegancja i luksus. Renesansowe wnętrza opiewające w antyki, imponujące estetycznie ogrody oraz stylowe apartamenty po brzegi wypełniono prawdziwymi designerskimi perłami przekroju epok.

W trzech selekcjach yestersen – Dom Gucci, Caffè italiano i Styl Maurizio – klienci znajdą te i wiele więcej mebli, dodatków czy akcesoriów pełnych przepychu, ukazujących włoski świat przywilejów, w którym oszczędność nie istnieje. Wybitny design w ekranizacji jest niewątpliwie nie tylko przyciągającym uwagę dodatkiem, ale i podsycającym uwagę wykończeniem „House of Gucci”.