Podziel się:

Złota dekada reedycji

15-10-2020
Do schowka
Serdecznie zapraszamy na debatę „Złota dekada reedycji – dlaczego na nowo pokochaliśmy ikony designu?”, która odbędzie się dziś o godz. 11.00 w ramach archiDAY 2020 online. W gronie ekspertów poszukamy odpowiedzi m.in. na pytania o to, co sprzyja odradzaniu się ikon polskiego wzornictwa i jak projektuje się rzeczy uniwersalne.

 

W debacie, która odbędzie się w ramach cyklu „Rozmowy o…”, wezmą udział: Maciej Cypryk, współzałożyciel firmy 366Concept, Karol Starczewski, projektant, promotr designu, twórca marki i fundacji Nowy Model, Agnieszka Ziółkowska, managerka kultury, kuratorka, promotorka designu, fundacja Nowy Model, Michał Szarko, założyciel i właściciel firmy Politura, Michał Woch, dyrektor zarządzający firmą Vzór i Anna Szypulska, dziennikarka „BIZNES.meble.pl". Rozmowę poprowadzi Diana Nachiło, dziennikarka „BIZNES.meble.pl”.

 

Wydarzenie odbędzie się na platformie archiDESK. Uczestnictwo jest bezpłatne dla specjalistów, użytkowników platformy – architektów, architektów i projektantów wnętrz, dekoratorów, stylistów, homestagerów, designerów. Wystarczy się zarejestrować.

 

Możesz nas oglądać:

https://www.archidesk.pl/timeline-event/121/

 

Więcej na temat wydarzenia:

https://www.archiday.pl/2020-rozmowy-dzien4

 

Chcesz wiedzieć więcej o reedycjach:

http://www.wydawnictwo.meble.pl/gfx/e-wydanie/biznes-meble-pl-8-2020/122/


 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!