Podziel się:

Wszystko zaczyna się w przedpokoju

11-10-2021
Do schowka
Sięgnij po „Przewodnik Architekta: Strefa komunikacji” i poznaj najnowsze, dostępne na rynku rozwiązania, jak również pomysły na aranżację przedpokoju.

 

Jak dobrze zorganizować trudną przestrzeń przedpokoju?
Co zrobić, by optycznie powiększyć korytarz?
Jakie rozwiązania pozwalają zaaranżować strefę komunikacji?

 
Nowości produktowe, prezentacje ofert firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych - to wszystko można znaleźć w publikacji, która powstała specjalnie dla architektów.

 

Na rynku pojawiło się właśnie  - wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl” - „Przewodnik Architekta: Strefa komunikacji”.

 

Czym jest  „PRZEWODNIK ARCHITEKTA”?

 

Pierwszy na polskim rynku „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” to kompleksowy informator o wnętrzach, przygotowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak również ich aranżacją, dekorowaniem i stylizacją, a także home stagingiem, czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu.

 

Do kogo adresowany jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” i jakich informacji dostarcza?

 

Architekci, projektanci wnętrz, dekoratorzy, styliści i home stagerzy dowiedzą się:

 

- jakie są najnowsze produkty przeznaczone do strefy komunikacji;

- jakie firmy mają w swojej ofercie rozwiązania do tego typu wnętrz;

 

A ponadto:

 

- prześledzą najnowsze tendencje w strefie komunikacji;

- poznają wachlarz rozwiązań pozwalających optymalnie zaaranżować przestrzeń korytarza lub garderoby;  

- otrzymają dostęp do katalogów produktowych firm;  

- automatycznie przeniosą się na strony producentów i dystrybutorów, co ułatwi kontakt i pomoże w pracy nad realizacjami.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: 55 gotowych kuchni, 60 kuchennych nowości

 

 

Czego jeszcze nie wiecie o pierwszym w Polsce „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”?

 

Ten cykl tematycznych publikacji online, dedykowanych najnowszym i najciekawszym produktom z wybranego sektora rynku, to odpowiedź na potrzeby profesjonalistów poszukujących rozwiązań do swoich realizacji. Otrzymują oni precyzyjne informacje o produktach w formie elektronicznej, ponadto mają do nich stały dostęp, co nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji, ale też nawiązanie kontaktu/współpracy z wybranym producentem/dystrybutorem.

 

Zaaranżuj mieszkanie lub dom z „PRZEWODNIKIEM ARCHITEKTA":

 
1. Pierwsza z cyklu publikacji online „PRZEWODNIK ARCHITETA: przestrzeń snu” obejmowała m.in. meble do sypialni, materace, stelaże, wyposażenie garderoby, systemy jezdne, oświetlenie, akcesoria itp. rozwiązania. 
 
2. „PRZEWODNIK ARCHITETA: organizacja pracy” prezentował meble biurowe, akcesoria i materiały pozwalające na zbudowanie bezpiecznej, ergonomicznej, zdrowej  przestrzeni pracy, zarówno w biurze, jak też w domu.
 
3. Trzecie wydanie: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: strefa dzienna” dostarczało pomysłów i precyzyjnych informacji o meblach do pokoju dziennego/salonu, komponentach i akcesoriach do mebli: oświetleniu meblowym czy tkaninach.
 
4. Czwarta publikacja z serii: „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” po przestrzeni łazienki przynosi najnowsze propozycje w segmencie mebli łazienkowych, akcesoriów do mebli łazienkowych, wyposażenia łazienki oraz materiałów do wnętrz o podwyższonej wilgotności.
 
5. Piątą odsłoną z cyklu „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: meble 18-”. Tym razem głównym tematem jest aranżacja przestrzeni dla dziecka.
 
6. Przedostatnią publikacją Wydawnictwa meble.pl jest „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: kuchenna rewolucja”To e-wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl”, które powstało z myślą o architektach i w całości zostało poświęcone kuchennym trendom.
 
Potrzebujesz informacji o konkretnych rozwiązaniach? A może szukasz inspiracji?
 
Sięgnij po najnowsze wydanie:
 
 

Dziękujemy, że jesteś z nami. By otrzymywać od nas aktualne i wartościowe treści ZAPISZ SIĘ DO BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA portalu www.biznes.meble.pl

 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!