Design - realizacje
Aktualności zawierające tag: realizacje Zobacz wszystkie
showroom Kinnarps we Wrocławiu z sufitem insipirowanym twórczością Mondriana
07-08-2022

Czy charakterystyczne, symetryczne linie mogą wpasować się w wystrój praktycznie każdego wnętrza - w tym również biurowego? Takie rozwiązanie zastosowano w biurze Kinnarps we Wrocławiu. »

01-08-2022

Sopocka cukiernia KAISER Patisserie znana z wyrobów, które są dziełami sztuki cukierniczej, zyskała nowy ogródek. Koncepcję aranżacji przygotowała trójmiejska pracownia Moderna Garden. »

25-07-2022

Urządzanie wymarzonego wnętrza nie jest łatwym zadaniem. Jak zaaranżować wnętrze, które z upływem czasu wciąż będą cieszyć? »

16-07-2022

Warszawski salon fryzjerski Gaczorek zyskał zupełnie nowe oblicze. Sztuka łączy się tu z surowym pięknem stylu loftowego. Oto efekty metamorfozy autorstwa pracowni Sikora Wnętrza. »

Pawilon Polski na Światowym Forum Miejskim w Katowicach
01-07-2022

Pawilon Polski podczas WUF11 w Katowicach był zlokalizowany w Strefie Urban EXPO, a jego koncepcja łączyła w sobie charakterystyczne motywy polskiego krajobrazu architektonicznego. »

07-06-2022

Hanczarstudio uczciło must have 2022 dla krzesła „Honza” Take Me Home, tworząc wersję mebla odwołującą się do estetyki lat 90. i jej reprezentanta - wrocławskiego Solpolu. »

26-05-2022

Najnowsze trendy łazienkowe, prezentacje produktowe oraz dostęp online do katalogów firm znajdziesz w najnowszym „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA: łazienka na czasie”. »

Folwark Edwardowo
12-02-2022

Folwark Edwardowo to inicjatywa łącząca design, rzemiosło, kulturę i sztukę. To historia miejskiego folwarku, ludzie, a także przestrzeń kreacji twórczej, dyskusji i wymiany doświadczeń. »

Projekt łazienki: Katarzyna Szostakowska, Kate & Co.
06-02-2022

Zaglądamy do domu znanej projektantki wnętrz. Sprawdzamy jak swoje wnętrza urządziła Katarzyna Szostakowska. Oto jej wymarzona łazienka. »

24-01-2022

Cel festiwalu Art in Architecture to zachęcenie inwestorów, architektów i architektów wnętrz do współpracy z artystami oraz promocja idei wprowadzenia sztuki do różnych przestrzeni. »

NINE’s Restaurant & Sports Bar
20-10-2021

Warszawska restauracja NINE’s należąca do Roberta Lewandowskiego i jego wspólników, to oryginalny koncept lokalu łączącego pasje fanów sportu i miłośników dobrej kuchni. »

23-02-2021

Pandemia diametralnie zmienia podejście do użytkowania i projektowania przestrzeni publicznych. W jaki sposób wpłynie na sale konferencyjne? Czy wciąż będą potrzebne? »

Organic Shelter, miejsce schronienia.
15-02-2021

Z myślą o pierwotnych ludzkich potrzebach, które w codziennym życiu bywają zaniedbywane, duet projektowy Studio.O – Aga Kobus i Grzegorz Goworek – stworzył Organic Shelter. »

Art in architecture, przestrzeń publiczna
25-01-2021

Kim są laureaci 2. edycji konkursu Art in Architecture Festival, promującego wykorzystanie sztuki w przestrzeni prywatnej, publicznej i w obiektach komercyjnych? Które prace nagrodzono? »

21-09-2020

Cztery różne koncepcje łazienek stworzone przez cztery różne biura projektowe. Każda z realizacji ma inny charakter i odpowiada na inne potrzeby użytkowników. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!