Podziel się:

Projektowanie wnętrz hoteli

16-04-2021
Do schowka
Virtus Studio zaprasza na kolejne spotkanie online z cyklu Architektura & Design Hoteli, które odbędzie się 22 kwietnia o godzinie 11.00.

 

Temat czwartkowego webinaru to Rola scenariusza, dynamiki i zmienności we wnętrzach hotelowych na przykładzie projektu Nosalowy Park Hotel & Spa  

 

Tym razem gościem specjalnym wydarzenia poświęconego zagadnieniom dotyczącym projektowania obiektów hotelowych będzie Paulina Czurak z pracowni Ideograf. Opowie ona o wyjątkowych wnętrzach hotelu Nosalowy Park Hotel & SPA, które są inspirowane stylem art déco i wieloletnimi tradycjami zakopiańskiej architektury mieszczańskiej. Choć dominuje tam stonowana kolorystyka: beże i szarości, to charakteru nadają temu miejscu złote i czerwone akcenty pojawiające się w elementach dekoracyjnych.

 

Podczas wydarzenia zaprezentują się również firmy, które oferują produkty przeznaczone do obiektów hotelowych. Uczestnicy spotkania obejrzą wystąpienia przedstawicieli marek Muraspec, Alufire i Paradyż.

 

Udział w webinarze jest bezpłatny, wystarczy REJESTRACJA.

 

Więcej szczegółów na stronie internetowej Virtus Studio.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest miesięcznik „BIZNES.meble.pl”.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!