Podziel się:

Pełnia wyboru w REJS

01-08-2020
Do schowka
Paleta produktów do wykończenia wnętrz i produkcji mebli jeszcze nigdy nie była tak zróżnicowana i szeroka. Znalezienie optymalnych rozwiązań jest więc i łatwiejsze, i trudniejsze zarazem. Aby ułatwić projektantom i konsumentom wybór, firma REJS proponuje dziś kompleksową ofertę – nie tylko akcesoria meblowe, ale również płyty drewnopochodne i kompozyty.

Firma REJS od lat słynie z produkcji wysokiej jakości akcesoriów meblowych – systemów szuflad, kornerów, cargo, okuć i uchwytów. Od kilku miesięcy oferta ta jest wzbogacona o dodatkowy element – markę Decores. Obejmuje ona materiały dekoracyjne – płyty, blaty, fronty i kompozyty wykorzystywane do produkcji unikalnych mebli, a także wykończenia wnętrz. W ramach marki funkcjonują dwa brandy.

 

Płyty i laminaty włoskiej firmy SM’art wyróżniają się bogactwem wzorów, a także wyraźną wyczuwalną pod palcami, głęboką strukturą synchroniczną idealnie współgrającej z zastosowanym dekorem. Inspirowane drewnem lub kamieniem, utrzymane w bogatej palecie kolorystycznej, płyty i blaty pozwalają na tworzenie mebli w najróżniejszych stylach – niezmiennie pięknych i komfortowych. Oferta obejmuje płyty drewnopochodne, obrzeża wzdłużne i poprzeczne (na których widać przekrój poprzeczny usłojenia), a także blaty kompaktowe o niezwykłej trwałości i wytrzymałości na działanie czynników zewnętrznych – wilgoci, temperatury, uszkodzeń mechanicznych i promieni UV.

 

Drugi z brandów – KRION to z kolei ekologiczny materiał Solid Surface najnowszej generacji, stworzony przez firmę należącą do Porcelanosa Group. Do złudzenia podobny do kamienia –równie twardy i wytrzymały, jest jednocześnie niezwykle ciepły i przyjemny w dotyku. Dodatkowo jego obróbka jest nieporównywalnie łatwiejsza. Kompozyt umożliwia tworzenie fantazyjnych projektów mebli i całych zabudów np. blatu połączonego ze zlewozmywakiem i ścianką nadblatową, bez widocznych spoin. Dostępny jest w wielu kolorach i wymiarach.

 

www.rejs.eu

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!