Podziel się:

Ósma edycja #meetblogin2020

07-09-2020
Do schowka
W dniach 9-10 września br. odbędzie się 8. edycja #meetblogin2020, czyli ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich.

Inicjatorem wydarzenia i głównym organizatorem jest Ula Michalak, styliska wnętrz, autorka bloga interiorsdesignblog.com, od lat zrzeszająca i wspierająca środowisko blogerów wnętrzarskich.

 

Od ubiegłorocznej edycji #meetblogin2020 jest imprezą niezależną, nie złączoną z żadnym wydarzeniem branżowym. To pozwala na kreowanie tego spotkania dokładnie wg potrzeb uczestników i partnerów w nieskrępowanej i przyjaznej atmosferze. W nawiązaniu do trendów i oczekiwań, na miejsce tegorocznej edycji organizatorzy szukali przestrzeni blisko natury, gdzie będzie można odnaleźć spokój i odprężenie, gdzie sielskość pozwoli otworzyć umysły i serca na nowe doświadczenia, wiedzę i zmotywuje do działania.

 

Organizatorzy zapraszają blogerów oraz partnerów #meetblogin2020 do niezwykłego miejsca, który podkreśli przyjazną i nieoficjalną atmosferę wydarzenia, jako platformy do wymiany doświadczeń i budowania tak przyjacielskich, jak i biznesowych relacji. Blogerów wnętrzarskich, uczestników #meetblogin2020 gościć będzie Leśniczówka Przyłęsko, umiejscowiona jest w południowo-wschodniej części Barlinecko-Gorzowskiego Parku Krajobrazowego.

 

W ramach #meetblogin2020 organizatorzy po raz kolejny zaprosili do udziału około 20 wyselekcjonowanych blogerów wnętrzarskich. W ramach wydarzenia przygotowano liczne warsztaty i spotkania, które łączy wspólny mianownik, Slow Life, enjoy life.

 

Tegoroczni partnerzy, marki: Grohe, Purmo czy Barlinek, pragną zwrócić uwagę na środowisko i gospodarkę cyrkularną, oraz zarządzanie zasobami. Jysk, Primacol czy Kartell pokażą ofertę nawiązującą do megatrendu, jakim stał się design pod hasłem eko. Agata Rauch Consulting, agencja reprezentująca w Polsce włoskie marki z segmentu premium, przybliży włoską radość życia, a z Rosenthal będzie świętować 30 lecie marki w Polsce. 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!