Podziel się:

Mówisz: Organic Shelter, myślisz: schronienie

15-02-2021
Do schowka
Z myślą o pierwotnych ludzkich potrzebach, które w codziennym życiu bywają zaniedbywane, duet projektowy Studio.O – Aga Kobus i Grzegorz Goworek – stworzył Organic Shelter.

 

Żyjąc w mieście trudno się uwolnić od nadmiaru bodźców, zapomnieć o nieustającym napięciu i wciąż rosnącym tempie życia. Właśnie dlatego powstała idea Organic Shelter, schronienia przed wszystkim, co wyzwala stres i odbiera energię. Miejsca, które przynosi harmonię i spokój.

 

Uprawiamy projektowanie, którego fundamentem jest zawsze żywa, szczera relacja z drugim człowiekiem. Jesteśmy uważnymi słuchaczami, empatycznymi rozmówcami, czułymi obserwatorami. Interpretujemy cudze losy, pragnienia, marzenia, zwyczaje i style życia na język architektury - wyjaśnia Aga Kobus.

 

W bryle budynku, sposobach aranżacji przestrzeni, stylu wnętrz czule opisujemy historię czyjegoś życia. Proces tworzenia jest przede wszystkim spotkaniem naszej wrażliwości estetycznej i wyobraźni przestrzennej z momentem życia, w którym znajduje się nasz klient. To na styku tego, co twórcze z tym, co osobiste powstają projekty, które dają największy komfort życia – dodaje Grzegorz Goworek.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!