Podziel się:

Miał być Mediolan, są premiery online

25-05-2020
Do schowka
„Design się nie poddaje!” – manifest o takim właśnie tytule podpisali przedstawiciele 9 wiodących włoskich marek. Po raz pierwszy w historii przemysłu meblarskiego we Włoszech, producenci mówią jednym głosem, a nowości, przygotowane z myślą o odwołanych z powodu pandemii targach w Mediolanie, mają swoje premiery online.

W kwietniu wszyscy zostaliśmy w domach. Tak popularny każdego roku kierunek – Mediolan – tym razem nie mógł zostać obrany. Targi, początkowo przełożone na czerwiec, z powodu epidemii koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19, ostatecznie zostały odwołane. Jedne firmy zadecydowały, że pokażą swoje nowości w tym samym czasie, w którym pierwotnie miał się odbyć tydzień designu w Mediolanie, inne poinformowały o wprowadzonym embargo, obejmującym komunikację marketingową w tym zakresie. Na zapoznanie się z wieloma nowościami będzie trzeba jeszcze zaczekać, może nawet rok, bo producenci zamierzają je pokazać na przyszłorocznych, jubileuszowych targach Salone del Mobile. Milano. Ile firm, tyle strategii. (…)

 

Tekst: Anna Szypulska

 

Więcej w miesięczniku „BIZNES meble.pl” 5/2020, w wydaniu on-line TUTAJ

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!