Design - inspiracje
Aktualności zawierające tag: inspiracje Zobacz wszystkie
Realizacja MIKOŁAJSKAstudio
27-09-2021

Od kiedy na rynku pojawiły się wysokiej jakości, różnorodne tapety, panele oraz okładziny, nie ma nudy w czterech ścianach. »

Zaprojektowane przez Pracownię Architektury Wnętrz Decoroom mieszkanie o powierzchni 55 m2.
20-09-2021

Tak kwestie ekonomiczne, jak rosnąca potrzeba elastyczności i multifunkcjonalności wnętrz sprawiły, że rośnie zapotrzebowanie na przestrzenie o charakterze hybrydowym. »

13-08-2021

Choć na zmiany nigdy nie jest za późno, to w tym sezonie jest to już ostatni dzwonek na metamorfozę ogrodu, tarasu czy balkonu, a co za tym idzie – wybór mebli, oświetlenia i dekoracji. »

08-08-2021

Aż 96% ankietowanych podczas urządzania mieszkania podąża przede wszystkim za własnym gustem, a tylko 8% uwzględnia aktualne trendy. »

Zaletą domu w podmiejskiej okolicy jest nie tylko lokalizacja. Największym plusem takich nieruchomości jest przestrzeń, która da
02-08-2021

Dlaczego coraz więcej mieszkańców stolicy wybiera ciszę i prywatność poza miastem? »

najnowszy film Pedra Almodóvara
28-06-2021

Na fanów twórczości hiszpańskiego reżysera czeka rekonstrukcja salonu z najnowszego filmu Almodóvara „Ludzki głos”. Takie rzeczy tylko w sklepie stacjonarnym yestersen w Warszawie. »

Beckers Designer Universal posiada certyfikat bezpieczeństwa zabawek oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.
02-06-2021

Bezpieczeństwo to dzisiaj najważniejszy trend w zakresie wyposażenia pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Rozumiane jest ono nie tylko jako wybór odpowiedniej konstrukcji czy komponentów. »

Cersanit
22-05-2021

Niezależnie od budżetu - każdego użytkownika łazienki stać na to, aby stworzyć miejsce, które spełni swoje podstawowe funkcje, a czasem stanie się azylem od natłoku codziennych bodźców. »

Michał Szymański, dyrektor działu sprzedaży Pracowni Architektury Wnętrz Decoroom. Fot. Marcin Klaban.
28-04-2021

Na co decydują się Polacy, którzy rozważają kupno nieruchomości – inwestują w wolnostojący dom, czy wybierają mieszkanie w bloku? »

29-03-2021

W odmienionych wnętrzach strefy dziennej znaczącą rolę pełnią meble, dodatki i oświetlenie. Do tworzenia miłej atmosfery przyczyniają się stoliki kawowe – idealne do rozmów i spotkań. »

12-10-2020

Minął miesiąc od 11 września 2020 r., gdy w stolicy Wielkopolski został otwarty showroom Swiss Krono - JEST MIEJSCE. »

05-09-2020

Urządzasz mieszkanie lub ogród? Odwiedź Targi HOME DESIGN, Targi GARDEN EXPO oraz Podkarpacką Giełdę Domów i Mieszkań już 12-13 września w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. »

17-06-2020

Starannie dobrane inspiracje pozwalają rozwijać naszą kreatywność, dzięki której rodzą się niezwykle funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. To dzięki nim nasze wnętrze staje się... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!