Design - inspiracje
Aktualności zawierające tag: inspiracje Zobacz wszystkie
17-01-2022

Nowości z 9 działów, 78 prezentacji z aktualną ofertą firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych - to wszystko oferuje „PRZEWODNIK ARCHITEKTA 21/22”. »

07-01-2022

Myślenie długofalowe, ekologiczny design, trwałość produktów – to wiodące idee zaprezentowane przez Heimtextil Trend Council. »

wnętrza w House of Gucci
13-12-2021

W yestersen przyjrzano się z bliska scenerii filmu „House of Gucci” i przygotowano specjalną selekcję inspirowaną historią włoskiego rodu modowych imperatorów. »

Homebook.pl ósma edycja albumu
29-11-2021

Na półki trafiło właśnie ósme wydanie „Homebook Design”, w którym znalazły się wyjątkowe wnętrza autorstwa wybranych polskich pracowni współpracujących z platformą Homebook.pl. »

19-11-2021

Już po raz czwarty w historii Wydział Architektury Politechniki Białostockiej organizuje East Design Days. Wydarzenie startuje 25 listopada. »

NINE’s Restaurant & Sports Bar
20-10-2021

Warszawska restauracja NINE’s należąca do Roberta Lewandowskiego i jego wspólników, to oryginalny koncept lokalu łączącego pasje fanów sportu i miłośników dobrej kuchni. »

11-10-2021

Sięgnij po „Przewodnik Architekta: Strefa komunikacji” i poznaj najnowsze, dostępne na rynku rozwiązania, jak również pomysły na aranżację przedpokoju. »

02-10-2021

Wizytówka domu i funkcjonalne wnętrze – taki może być przedpokój, do aranżacji którego zapraszają producenci i dystrybutorzy mebli i dodatków. »

Realizacja MIKOŁAJSKAstudio
27-09-2021

Od kiedy na rynku pojawiły się wysokiej jakości, różnorodne tapety, panele oraz okładziny, nie ma nudy w czterech ścianach. »

Zaprojektowane przez Pracownię Architektury Wnętrz Decoroom mieszkanie o powierzchni 55 m2.
20-09-2021

Tak kwestie ekonomiczne, jak rosnąca potrzeba elastyczności i multifunkcjonalności wnętrz sprawiły, że rośnie zapotrzebowanie na przestrzenie o charakterze hybrydowym. »

13-08-2021

Choć na zmiany nigdy nie jest za późno, to w tym sezonie jest to już ostatni dzwonek na metamorfozę ogrodu, tarasu czy balkonu, a co za tym idzie – wybór mebli, oświetlenia i dekoracji. »

08-08-2021

Aż 96% ankietowanych podczas urządzania mieszkania podąża przede wszystkim za własnym gustem, a tylko 8% uwzględnia aktualne trendy. »

Zaletą domu w podmiejskiej okolicy jest nie tylko lokalizacja. Największym plusem takich nieruchomości jest przestrzeń, która da
02-08-2021

Dlaczego coraz więcej mieszkańców stolicy wybiera ciszę i prywatność poza miastem? »

najnowszy film Pedra Almodóvara
28-06-2021

Na fanów twórczości hiszpańskiego reżysera czeka rekonstrukcja salonu z najnowszego filmu Almodóvara „Ludzki głos”. Takie rzeczy tylko w sklepie stacjonarnym yestersen w Warszawie. »

Beckers Designer Universal posiada certyfikat bezpieczeństwa zabawek oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.
02-06-2021

Bezpieczeństwo to dzisiaj najważniejszy trend w zakresie wyposażenia pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Rozumiane jest ono nie tylko jako wybór odpowiedniej konstrukcji czy komponentów. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!