Design - egger
Aktualności zawierające tag: egger Zobacz wszystkie
08-07-2021

Dzięki asortymentowi podłóg premium Trend Selection dostępnych w ramach Kolekcji podłóg PRO 2021+ firma EGGER po raz kolejny podkreśla swoje kompetencje w zakresie wzornictwa i wyczucia... »

10-06-2021

Firma EGGER kontynuuje prace rozwojowe nad swoimi powierzchniami matowymi i tymi o wysokim połysku. Lakierowane płyty EGGER PerfectSense to rodzina produktów, ktora od ponad pięciu lat zachwyca... »

14-05-2021

Nowy budynek "Forum" w Unterradlbergu został ukończony latem 2020 roku. Budynek, zaprojektowany i wykonany w konstrukcji modułowej, wg tej samej zasady, co siedziba główna w St. Johann w Tyrolu.... »

08-04-2021

Niezależnie od tego, czy projektujesz wnętrze mieszkania, czy obiektu publicznego, firma EGGER oferuje wykonawcom i architektom wszystko w jednym miejscu, co niezmiernie usprawnia ich pracę.... »

18-03-2021

Nowa kolekcja składa się z dotychczas dostępnych popularnych dekorów i nowych, które są odpowiedzią na nowe trendy. Firma EGGER prezentuje nowe produkty z asortymentu Feelwood, powierzchnie... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!