Design - design
Aktualności zawierające tag: design Zobacz wszystkie
13-09-2020

W dniach 13-20 września, na terenie kreatywnego kampusu Sobole, odbywa się Design Summer School - międzynarodowe wydarzenie edukacyjne skierowane do młodych projektantów. »

28-05-2020

Chociaż różnie interpretują „Progres!” – hasło tegorocznego „Łódź Design Festival”, łączy je obecność w gronie firm oferujących najlepsze polskie produkty. Wyróżnionych w... »

02-04-2020

Dobrze zaaranżowane biuro sprzyja wszystkim pracującym w nim pokoleniom. Sprostanie zróżnicowanym wymaganiom pracowników to szansa, aby zatrzymać talenty i utrzymać ich zaangażowanie. »

14-10-2015

Meble.pl S.A. wybrało swojego laureata w konkursie MAKE ME! 2015 organizowanym przez Łódź Design Festival. Nagrodzony projekt to biurko-stół DESTA zaprojektowany przez Annę Wójcik,... »

Warta przypomnienia sofa Le Monde
17-08-2015

O wysokich walorach estetycznych sofa Le Monde to propozycja marki NOTI. Autorem projektu dla NOTI jest mediolański projektant młodego pokolenia Leonardo Talarico. »

LATO - bardzo dobry wzorniczo system mebli łazienkowych
10-08-2015

Autorem prezentowanego projektu systemu mebli łazienkowych LATO jest Benedini Associati. Kolekcja zaprojektowana została dla włoskiej marki AGAPE, a po raz pierwszy została pokazana na targach... »

Tylko u nas, na biznes.meble.pl ciekawa rozmowa z projektantem przez duże P, designerem przez duże D Oskarem Ziętą, który zajął
03-08-2015

Tylko u nas, na biznes.meble.pl ciekawa rozmowa z projektantem przez duże P, designerem przez duże D Oskarem Ziętą, który zajął się obróbką metalu i opracował innowacyjną technologię,... »

DESIGN na ... dwóch kołach
30-07-2015

Oto SpeedWood - rower miejsko- trekkingowy wykonany z drewna. Praca nad samym projektem roweru trwała rok, a efekt końcowy? Zobaczcie sami, naszym zdaniem jest to po prostu bardzo dobry design na... »

FREISA ze Studia Suszek Design
27-07-2015

Przykład dobrego wzorniczo projektu nakreślonego ręką Jacka Wojciecha Suszka to program segmentowych mebli wypoczynkowych FREISA, na który wchodzą sofy, fotele i ławki. »

Meble wprost z pracowni Camus Collection
24-07-2015

Przyjrzycie się prezentowanym meblom, zaprojektowanym przez Paco Camúsa z hiszpańskiej pracowni Camus Collection, które przełamują wszelkie konwencje i stanowią nie lada wyzwanie dla... »

Oskarowa kropka dla lampy „W ruchu”
20-07-2015

Inspiracją dla wiszącej lampy „W ruchu”, z kolekcji IKEA PS 2014, autorstwa Davida Wahla z Szanghaju były filmy science fiction i gry wideo. „W ruchu” została zasłużenie doceniona i... »

Wanny „made by Urquiola”
16-07-2015

Cuna i Lariana - taką noszą nazwę wanny włoskiej marki AGAPE, które zaprojektowała Patricia Urquiola. Premierowa odsłona obu modeli miała miejsce na na targach Salone del Mobile 2015. »

„Ene Due De” czyli Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci
16-07-2015

To będzie już 5. edycja Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci „Ene Due De”, organizatorem którego jest poznańskie centrum designu Concordia Design. Termin „Ene Due De” 26-27... »

must have 2015 razy dwa dla NOTI
13-07-2015

W 5. edycji must have, Rada Ekspertów Łódź Design Festival wyróżniła 65 wdrożonych projektów pochodzących od polskich producentów i projektantów, w tym, w pełni zasłużone dwa... »

Kwiaty - aranżacje z najmodniejszym motywem tego lata
10-07-2015

Kwiaty – kojarzone ze stylem boho, kobiece i frywolne szturmem podbijają największe światowe domy mody oraz serca architektów wnętrz. Okrzyknięte hitem tego roku przez liczące się światowe... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!