Design - design
Aktualności zawierające tag: design Zobacz wszystkie
Milan Dostalík, dyrektor generalny TON.
29-08-2021

Fabryka mebli giętych w Bystricach pod Hostynem przechodziła okresy prosperity i stagnacji, ale kultowe meble gięte są na jej terenie produkowane nieprzerwanie, aż do dnia dzisiejszego. »

Tagi: design, meble
Christopher Duffy (Duffy London), Up Baloon Coffe Table, z kolekcji Borisa Kudlicki i Aleksandry Pogassi- Kudlicki.
20-06-2021

25 czerwca, na największym portalu rynku sztuki Artinfo.pl, rusza pierwsza aukcja internetowa z cyklu Art and Design pod kuratorską opieką Ewy Mierzejewskiej. »

Organic Shelter, miejsce schronienia.
15-02-2021

Z myślą o pierwotnych ludzkich potrzebach, które w codziennym życiu bywają zaniedbywane, duet projektowy Studio.O – Aga Kobus i Grzegorz Goworek – stworzył Organic Shelter. »

16-01-2021

Jeśli 2020 rok był ostrzeżeniem wysłanym światu przez pandemię, sygnał ten dotarł do sektora kreatywnego, ale też branż meblarskiej i wyposażenia wnętrz, wywołując potrzebę zmian. »

28-12-2020

Takiego roku w światowym designie jeszcze nie było i oby nigdy się nie powtórzył. Na morzu złych wiadomości odsłoniły się jednak wyspy nadziei i to im warto się przyjrzeć. »

13-09-2020

W dniach 13-20 września, na terenie kreatywnego kampusu Sobole, odbywa się Design Summer School - międzynarodowe wydarzenie edukacyjne skierowane do młodych projektantów. »

28-05-2020

Chociaż różnie interpretują „Progres!” – hasło tegorocznego „Łódź Design Festival”, łączy je obecność w gronie firm oferujących najlepsze polskie produkty. Wyróżnionych w... »

02-04-2020

Dobrze zaaranżowane biuro sprzyja wszystkim pracującym w nim pokoleniom. Sprostanie zróżnicowanym wymaganiom pracowników to szansa, aby zatrzymać talenty i utrzymać ich zaangażowanie. »

14-10-2015

Meble.pl S.A. wybrało swojego laureata w konkursie MAKE ME! 2015 organizowanym przez Łódź Design Festival. Nagrodzony projekt to biurko-stół DESTA zaprojektowany przez Annę Wójcik,... »

Warta przypomnienia sofa Le Monde
17-08-2015

O wysokich walorach estetycznych sofa Le Monde to propozycja marki NOTI. Autorem projektu dla NOTI jest mediolański projektant młodego pokolenia Leonardo Talarico. »

LATO - bardzo dobry wzorniczo system mebli łazienkowych
10-08-2015

Autorem prezentowanego projektu systemu mebli łazienkowych LATO jest Benedini Associati. Kolekcja zaprojektowana została dla włoskiej marki AGAPE, a po raz pierwszy została pokazana na targach... »

Tylko u nas, na biznes.meble.pl ciekawa rozmowa z projektantem przez duże P, designerem przez duże D Oskarem Ziętą, który zajął
03-08-2015

Tylko u nas, na biznes.meble.pl ciekawa rozmowa z projektantem przez duże P, designerem przez duże D Oskarem Ziętą, który zajął się obróbką metalu i opracował innowacyjną technologię,... »

DESIGN na ... dwóch kołach
30-07-2015

Oto SpeedWood - rower miejsko- trekkingowy wykonany z drewna. Praca nad samym projektem roweru trwała rok, a efekt końcowy? Zobaczcie sami, naszym zdaniem jest to po prostu bardzo dobry design na... »

FREISA ze Studia Suszek Design
27-07-2015

Przykład dobrego wzorniczo projektu nakreślonego ręką Jacka Wojciecha Suszka to program segmentowych mebli wypoczynkowych FREISA, na który wchodzą sofy, fotele i ławki. »

Meble wprost z pracowni Camus Collection
24-07-2015

Przyjrzycie się prezentowanym meblom, zaprojektowanym przez Paco Camúsa z hiszpańskiej pracowni Camus Collection, które przełamują wszelkie konwencje i stanowią nie lada wyzwanie dla... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!