Podziel się:

Cztery kolory podnośnika Free Space

27-07-2020
Do schowka
Dzięki temu, że nowe okucie Häfele jest dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, daje możliwości wszechstronnego projektowania estetycznych i bardzo funkcjonalnych szafek kuchennych w każdym rozmiarze.

Podnośnik Free Space dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: biały, szary, antracytowy i czarny. Okucie spełnia tym samym wymagania w zakresie kreatywnej swobody projektowania na poziomie wyboru materiału i stylu mebli kuchennych.

 

Cztery wersje kolorystyczne to spore możliwości. Dobrano je tak, aby można je było dopasować do mebli kuchennych w wielu kolorach – zarówno klasycznych, jak i bardziej ekstrawaganckich. Za wyjątkowy design nowy produkt Häfele otrzymał Red Dot Award.

 

Free Space otwiera nowe możliwości projektantom mebli oraz wykonawcom i montażystom również dzięki swoim rozmiarom, minimalizując miejsce potrzebne do montażu. Free Space zajmuje tylko 63 mm wnętrza szafki. Jest to najmniejszy podnośnik bez zawiasów obecny na rynku. Pomimo niewielkiego rozmiaru Free Space wyróżnia się dużym udźwigiem. Pasuje do frontów ważących do 10,7 kg.

 

Kolejnym dużym plusem okucia jest wyjątkowa uniwersalność obejmująca 80% powszechnie stosowanych klap. Pozwala to na wykorzystanie tego samego okucia w znacznie szerszym zakresie zastosowań niż w przypadku innych podnośników. Dostępne są zarówno wersje do klap z uchwytem jak i do wersji bez uchwytu z funkcją Push-To-Open. Podnośnik możemy zastosować nawet do klap o wysokości 650 mm. Ponadto Free Space daje cztery możliwość regulacji: wysokości, bocznej, nachylenia frontu oraz siły. Front nie będzie uderzał w sufit dzięki wbudowanemu ogranicznikowi kąta otwarcia do 90°.

 

Nowy podnośnik w ofercie Häfele został doceniony także nagrodą Interzum „High Product Quality” i „Diament Meblarstwa 2020".

 

Producent: Häfele

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!