Branża

Świadomi oczekiwań

Kasia Ptak, CEO targów Warsaw Home & Contract.

Świadomi oczekiwań

Kasia Ptak, CEO Warsaw Home & Contract, o najbliższej edycji targów Warsaw Home & Contract i wyzwaniach stojących przed organizatorami.

Największym wyzwaniem ubiegłego roku była niewątpliwie sytuacja związana z COVID-19, która zmusiła nas do weryfikacji swoich planów, a mianowicie zorganizowania targów Warsaw Home po raz pierwszy na wszystkich halach obiektu Ptak Warsaw Expo. Dodatkowo, pomysł na zupełnie nowy projekt – sklep internetowy desho, który spełni oczekiwania naszych wystawców.

Narzędzia i rozwiązania wsparcia targów, nad którymi pracowano zostaną dopiero wdrożone, więc już niebawem będzie można powiedzieć zdecydowanie więcej o uruchamianych nowych możliwościach dotarcia do klienta dla wystawców Warsaw Home & Contract.

ZOBACZ TAKŻE: Targi w 2021 r. – co, gdzie, kiedy?

Najbliższa edycja targów Warsaw Home & Contract odbędzie się 27-30 października 2021 roku w formie jaką znamy od lat, oczywiście z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Jesteśmy w stałym kontakcie ze specjalistami i na bieżąco wdrażamy zmiany, aby sprostać wszelkim wymogom bezpieczeństwa.

Zarówno my jako organizatorzy, wystawcy oraz zwiedzający odczuwają brak targów. Wydarzenie w ciągu zaledwie kilku lat nabrało ogromnego znaczenia biznesowego w skali Europy i wszyscy odczuwamy jego deficyt. Oczekiwania wobec targów się nie zmieniają, a musimy być świadomi, że razem z odmrożeniem gospodarki będzie rosło zapotrzebowanie na produkty tych ponad 600 firm, które zdecydowały się u nas wystawić. Jesteśmy gotowi, aby aktywnie wspierać ten proces wykorzystując potencjał targów Warsaw Home & Contract.

Więcej w miesięczniku BIZNES.meble.pl, nr 5/2021