Branża

Lamex z licencją na technologię Threespine

Technologia Threespine.

Lamex z licencją na technologię Threespine

Zainteresowanie rewolucyjną technologią mebli na zatrzask Threespine firmy Välinge Innovation wciąż rośnie. Do bazy licencjobiorców dołącza Lamex, serbski producent mebli.

Lamex to serbska firma z blisko 20-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży mebli z drewna. W jej posiadaniu znajdują się dwa duże, nowoczesne zakłady produkcyjne w Serbii i Czarnogórze. Ma też dwa salony wystawowe w Nowym Sadzie i Podgoricy, a trzeci zostanie wkrótce otwarty w Belgradzie. Lamex jest jednym z wiodących producentów mebli w regionie Adriatyku, który właśnie otwiera się na możliwości, jakie stwarza technologia Threespine.

Siedziba firmy Lamex.
Siedziba firmy Lamex.

Technologia Threespine skrojona pod potrzeby firmy Lamex

Lamex stawia na przyszłość, a inwestycja w technologię Threespine firmy Välinge jest częścią planu uczynienia produkcji mebli bardziej zrównoważoną.

Lamex to doświadczony, szybko rozwijający się producent mebli, znany ze swojego wyznaczającego trendy sposobu myślenia i nowoczesnych produktów – mówi Mindaugas Zacharenko, Key Account Manager w Välinge Innovation. – Cieszymy się, że możemy powitać ich jako licencjobiorcę Threespine.

Boban Medenica, właściciel Lamex.
Boban Medenica, właściciel Lamex.

Kiedy przedstawiono nam Threespine ID, od razu wiedzieliśmy, że jest to dla nas idealne rozwiązanie –  mówi Boban Medenica, właściciel Lamex. – Dzięki Threespine możemy usprawnić produkcję, zaoszczędzić czas i energię oraz stworzyć wyjątkową ofertę.

Threespine ID to przełomowa technologia, która sprawia, że montaż mebli jest łatwy, szybki i bezawaryjny. Ponadto wbudowany system blokowania oznacza łatwe łączenie mebli bez użycia narzędzi lub dodatkowych okuć. Rezultatem są bezbłędnie wykonane meble z precyzyjnymi kątami i niezrównaną stabilnością.

Branża meblarska potrzebuje inteligentnych rozwiązań

Przemysł meblarski zmierza w kierunku inteligentniejszych i bardziej przyjaznych dla środowiska rozwiązań, a Threespine ID jest w pełni zgodny z naszą wizją bardziej zrównoważonej przyszłości –  podsumowuje Boban Medenica. – Współpraca z Välinge była łatwa i inspirująca i z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę i tworzenie razem z ich profesjonalnym zespołem.

Każdy, kto chce wiedzieć więcej o Threespine ID, powinien osobiście spotkać się z zespołem Välinge. Demonstracja działania technologii odbędzie się na targach Sicam, od 17 do 20 października, w hali 10, stoisko C28.

Threespine pozwala tworzyć wnętrza z funkcjami na wyższym poziomie. Montaż mebli jeszcze nigdy nie był tak łatwy i szybki. Dodatkowo jest nawet dziesięciokrotnie szybszy niż tradycyjne rozwiązania.

ZOBACZ TAKŻE: Forte z przełomową technologią Threespine od Välinge

Threespine to najłatwiejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązanie dostępne na rynku. Opracowana przez Välinge Innovation koncepcja daje pewność, że jest to pionierska technologia. Firma znana na całym świecie ze swoich innowacji wprowadza swoje rewolucyjne pomysły do branży meblarskiej.