Branża

Inteligentne rozwiązania w branży meblarskiej

Urszula Sieńko, specjalista ds. marketingu w firmie Tobo.

Inteligentne rozwiązania w branży meblarskiej

Inteligentne rozwiązania zwiększające komfort to priorytet w branży meblarskiej – mówi Urszula Sieńko, specjalista ds. marketingu w firmie Tobo.

Firma Tobo oferuje meble, które tylko pozornie prezentują się konwencjonalnie. W rzeczywistości wszystko to, co jest w nich najcenniejsze, zostało sprytnie ukryte.

Inteligentne rozwiązania zwiększające komfort to priorytet w branży meblarskiej. Umiejętne dopasowanie mebla do indywidualnych preferencji wychodzi naprzód potrzebom klienta. Proekologiczne podejście przy projektowaniu mebli w przyszłości stanie się standardem. Istotną rolę odgrywa dobór odpowiednich materiałów. Nie od dziś wiadomo, że wnętrza mają wpływ na nasze samopoczucie i w efekcie zdrowie.

ZOBACZ TAKŻE: Meble przyszłości

Aktualnie zmniejsza się wykorzystanie surowców chemicznych i syntetycznych. Ekologiczne meble nie wydzielają toksycznych substancji, gdyż do produkcji stosuje się składniki pochodzenia naturalnego. Ogranicza się produkcję formaldehydu i innych lotnych związków organicznych. Meble wytwarzane z naturalnych surowców to charakterystyczne cechy stylu eko. W czasach, gdy rośnie świadomość ekologiczna, trend ten zyskuje większą popularność. Ograniczenie produkcji odpadów, jest już nie tylko trendem to styl życia.

Zero waste w aranżacji wnętrza dąży do minimalizmu. Oczywiście nie oznacza to, że przez najbliższych 20 lat nie można dokonywać zmian w aranżacji! By pozostać w zgodzie z filozofią, warto stworzyć bazę trwałych i solidnych zasobów mebli, by cieszyć się nimi przez długi czas.