Podziel się:

Zmiana w Zarządzie Schattdecor

21-07-2021
Do schowka
Rada Nadzorcza Schattdecor powołuje następcę Kurta Macka. Na członka Zarządu ds. produkcji i powierzchni uszlachetnionych w Schattdecor zostaje nominowany Michael Then.

 

Od października  2021 roku Michael Then,  jako następca Kurta Macka przejmie odpowiedzialność za obszary produkcji i powierzchni uszlachetnionych w Schattdecor. Tym samym  obszar przekazany tymczasowo, po przejściu Kurta Macka na emeryturę, w ręce Prezesa Schattdecor – Rolanda Auera (CEO),  znajdzie się jesienią  bieżącego roku w zakresie  obowiązków Michaela Thena. Dalej pozostaje on odpowiedzialny za rozwój  produktu oraz kontrolę jakości. Zarząd firmy Schattdecor AG będzie zatem wkrótce sześcioosobowy.

 

Roland Auer, Prezes Schattdecor podkreśla: Pan Mack  budował wraz z Walterem Schattem i z kilkoma innymi kolegami firmę od samego początku jej istnienia. Michael Then - następca Kurta Macka to człowiek wywodzący się z Schattdecor, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, zarówno w kraju jak i za granicą, poznał dogłębnie nasze przedsiębiorstwo. Bardzo nas to cieszy. Michael Then, po 23 latach pracy w Schattdecor, ma wyjątkowe wyczucie firmy i jej pracowników. Jesteśmy pewni, że będzie to teraz procentować. Jako światowy lider, wytwarzający aktualnie produkty w ramach 16 zakładów produkcyjnych na całym świecie, potrzebujemy na tym stanowisku człowieka o szerokich horyzontach, który z pełnym zaangażowaniem będzie koncentrował się na tych jakże ważnych i istotnych dla firmy tematach. Cieszymy się, że możemy przekazać tak ważny obszar naszej działalności osobie kompetentnej, którą darzymy dużym zaufaniem. Nominacja do Zarządu firmy to wyraz naszego uznania oraz poważania dla wieloletniej współpracy i dużego zaangażowania.

 

Michael Then został zatrudniony w roku 1998 jako inżynier w dziale technicznym naszej firmy. W latach 2005-2008 odpowiadał za budowę i uruchomienie zakładu  produkcyjnego w Brazylii , w Curitibie. Następnie  wrócił do ojczyzny, do swojego rodzinnego Rosenheim, by w Schattdecor Thansau koordynować  obszar produkcji folii i czasowo zadruk cyfrowy. W roku 2017 przejął obszar odpowiedzialności za powierzchnie uszlachetnione. Od października 2021 ten doświadczony „człowiek Schattdecor”  będzie odpowiadał w Zarządzie firmy za  produkcję, powierzchnie uszlachetnione, rozwój produktu i kontrolę jakości.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
MEBLE Jesień
Polska - Poznań
2021-09-14 | 2021-09-17
DREMA 2021
Polska - Poznań
2021-09-14 | 2021-09-17
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!