Podziel się:

Zmiana terminu targów MIFF 2020

17-02-2020
Do schowka
Termin najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Meblowych w Malezji (MIFF) został przesunięty z 6-9 marca na 30 czerwca – 3 lipca. Targi odbędą się Malaysia International Trade and Exhibition Centre (MITEC).

Jak informuje Informa Markets, organizator MIFF 2020, decyzja jest podyktowana zakłóceniami w podróżach lotniczych po świecie, a także niepewnością związaną z możliwością rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa COVID-19.

„W obliczu stale zmieniającej się sytuacji podjęliśmy trudną decyzję, aby przełożyć to wydarzenie na później. Doceniamy międzynarodowych kupców, którzy z niecierpliwością czekali na udział w marcowej wystawie i mamy nadzieję, że pojawią się u nas w nowym terminie. W ciągu ostatnich 25 lat MIFF zbudował globalną reputację i obecnie obsługuje kupujących ze 140 krajów i regionów. W nowych terminach będziemy kontynuować naszą pracę, aby wygenerować więcej możliwości biznesowych. Składamy również nasze szczere wyrazy współczucia tym, którzy zostali zarażeni wirusem w Chinach i innych krajach” – powiedział Datuk Dr Tan Chin Huat, założyciel i prezes MIFF.

„Sytuacja związana z COVID-19 w Malezji jest pod kontrolą. Rozumiemy jednak decyzję organizatora MIFF dotyczącą zmiany terminu targów. Mam nadzieję, że goście pojawią się licznie w nowym terminie targów. W imieniu MyCEB gorąco zapraszam wszystkich międzynarodowych nabywców do Malezji i życzę udanego pobytu w czerwcu” – powiedział Dato’ Sri Abdul Khani bin Daud, dyrektor generalny Malaysia Convention & Exhibition Bureau (MyCEB).

MIFF to największe targi mebli w Azji Południowo-Wschodniej. W 2019 r. przyciągnęły ponad 600 wystawców z Malezji i zagranicy oraz ponad 20 tys. odwiedzających, w tym ponad 6 tys. międzynarodowych nabywców.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-02-23 | 2021-02-26
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!