BIZNES room - wywiady
Aktualności zawierające tag: wywiady Zobacz wszystkie
19-09-2022

Magdalena Puszman-Kornak, prezes marki Puszman, o historii powstania firmy, pasji tworzenia i nowatorskich pomysłach wprowadzanych z poszanowaniem dorobku przeszłości. »

Tagi: wywiady
17-08-2022

Monika Struska i Tomek Matejczyk, właściciele marki Nobonobo, o znaczeniu powtarzalności procesu, budowaniu komfortu i konkurencyjności. »

Tagi: wywiady
Kamil Zieliński
11-07-2022

Kamil Zieliński, twórca i właściciel marek Górna Półka oraz Zieliński Interior o sile personalizacji, zmianach w e-commerce i praktycznym wymiarze ekologii. »

Volodymyr Patis_Ukraina
08-07-2022

Volodymyr Patis, prezes Ukrainian Association of Furniture Manufactures o najważniejszych wartościach, cenie wolności i sile ukraińskiej branży meblarskiej. »

Jakob Nyirö, Head of Country Management Poland w Wayfair.
13-05-2022

Jakob Nyirö, Head of Country Management Poland w Wayfair, o modelu biznesowym Wayfair, współpracy z polskimi dostawcami i przesuwaniu się popytu w kierunku kanału online. »

Zbigniew Kaczorowski, założyciel firmy Wersal.
11-05-2022

Zbigniew Kaczorowski, założyciel firmy Wersal, o konsekwencjach wojny w Ukrainie, podwyżkach cen, wynikach sprzedaży oraz sukcesji w firmie. »

Karol Wojtas, członek Zarządu firmy Silver Rock
19-04-2022

Karol Wojtas, członek Zarządu firmy Silver Rock o perspektywicznym sektorze prywatnych akademików, badaniu lokalnych potrzeb i zrównoważonym rozwoju. »

Jacek Kozłowski, prezes i założyciel marki Komandor oraz Rita Emilia Kozłowska, Dyrektor Operacyjny i sukcesorka marki Komandor
05-04-2022

Jacek Kozłowski, prezes i założyciel marki Komandor oraz Rita Emilia Kozłowska, Dyrektor Operacyjny i sukcesorka marki Komandor o historii i dniu dzisiejszym firmy, a także o procesie sukcesji. »

Tomasz Defratyka, właściciel firmy Deftrans.
25-03-2022

Tomasz Defratyka, właściciel firmy Deftrans, o wynikach finansowych firmy i sprzedaży, a także o wzrostach cen surowców i energii w ostatnich 2 latach. »

10-03-2022

Mateusz Nowotnik, właściciel firmy Miloni, o miłości do drewna, dostępności do surowca, źródle jakości stołów i potrzebie kolektywnego działania. »

20-02-2022

Tomasz Wiktorski, właściciel firmy B+R Studio o polskiej branży meblarskiej w okresie pandemii i o perspektywach współpracy krajowych producentów z rynkiem amerykańskim. »

12-01-2022

Michał Batycki, prezes Zarządu Crafto Brokers, o meblarstwie jako branży podwyższonego ryzyka, niebezpieczeństwach związanych z automatyzacją produkcji i wyzwaniach eksporterów. »

05-01-2022

Jakub Wallner, dyrektor Galerii Wnętrz DOMAR o wpływie lockdownów na kondycję handlu meblami w Polsce, a także o koniunkturze i aktualnych problemach w handlu meblami. »

Wojciech Szymański, prezes Zarządu agencji e-marketingowej i e-commerce Ideo Force.
30-12-2021

Wojciech Szymański, prezes Zarządu agencji e-marketingowej i e-commerce Ideo Force, o współpracy z branżą meblarską, transformacji cyfrowej i przemodelowaniu biznesu na skutek pandemii. »

Tom Leach, członek Zarządu Leach & McGuire.
28-12-2021

Tom Leach, członek Zarządu Leach & McGuire o rynku najmu profesjonalnego, standardzie wyposażenia wynajmowanych wnętrz i profesjonalizacji tego sektora rynku. »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!