BIZNES room - wywiad
Aktualności zawierające tag: wywiad Zobacz wszystkie
12-01-2022

Michał Batycki, prezes Zarządu Crafto Brokers, o meblarstwie jako branży podwyższonego ryzyka, niebezpieczeństwach związanych z automatyzacją produkcji i wyzwaniach eksporterów. »

Tagi: wywiad
05-01-2022

Jakub Wallner, dyrektor Galerii Wnętrz DOMAR o wpływie lockdownów na kondycję handlu meblami w Polsce, a także o koniunkturze i aktualnych problemach w handlu meblami. »

Tagi: wywiad
Wojciech Szymański, prezes Zarządu agencji e-marketingowej i e-commerce Ideo Force.
30-12-2021

Wojciech Szymański, prezes Zarządu agencji e-marketingowej i e-commerce Ideo Force, o współpracy z branżą meblarską, transformacji cyfrowej i przemodelowaniu biznesu na skutek pandemii. »

Tom Leach, członek Zarządu Leach & McGuire.
28-12-2021

Tom Leach, członek Zarządu Leach & McGuire o rynku najmu profesjonalnego, standardzie wyposażenia wynajmowanych wnętrz i profesjonalizacji tego sektora rynku. »

Tagi: wywiad
Monika Kochalska z Fabryki Mebli Biurowych MARO
14-12-2021

Monika Kochalska, dyrektor sprzedaży i marketingu w Fabryce Mebli Biurowych MARO, o zmianach w przestrzeni pracy i komunikacji, rozwoju przestrzeni coworkingowych i zapotrzebowaniu na meble premium. »

16-11-2021

Prof. dr hab. Ewa Ratajczak, przewodnicząca Rady Instytutu Łukasiewicz – Instytut Technologii Drewna, m.in. o podwyżkach cen surowców, pozyskaniu i eksporcie drewna. »

Tagi: wywiad
04-11-2021

Kamil Zduniuk, analityk Banku Pekao SA, autor raportu „Polskie meblarstwo 4.0.” o szansach i zagrożeniach dla branży meblarskiej. »

Tagi: wywiad
 Michał Balcerkiewicz, prezes Zarządu Fabryki Mebli Balma.
12-10-2021

Michał Balcerkiewicz, prezes Zarządu Fabryki Mebli Balma, o sytuacji na rynku mebli biurowych, problemach z dostępnością i cenami materiałów, a także o redefinicji przestrzeni biurowej. »

Tagi: biura, wywiad
17-09-2021

Z Danielem Ochońko, prezesem Zarządu spółki Trust Us, o sytuacji na rynku hotelarskim, wyposażaniu dużych hoteli i obiektów butikowych oraz trendach architektonicznych. »

Tagi: wywiad
Fabryka Mebli Wersal, Kępno
09-09-2021

Łukasz Kaczorowski, współwłaściciel Fabryki Mebli Wersal, o meblarstwie w powiecie kępińskim, koniunkturze w branży, podwyżkach cen surowców, kluczowych rynkach i inwestycjach. »

Tagi: wywiad
26-08-2021

Karol Szpar z firmy Twojemeble.pl o wpływie pandemii na wzrost sprzedaży mebli online, a także o perspektywach handlu internetowego dla branży meblarskiej. »

Dr Andreas Hettich, przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Hettich.
12-08-2021

Dr Andreas Hettich, przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Hettich, o globalnych łańcuchach dostaw, problemach z surowcami i znaczeniu polskiej branży meblarskiej. »

Tagi: wywiad
Magdalena Andrearczyk, dyrektor JAF Polska.
07-07-2021

Magdalena Andrearczyk, dyrektor JAF Polska, o JAF Polska w strukturze firmy JAF, dywersyfikacji klientów i aktywności w świecie wirtualnym. »

Tagi: wywiad
Monika Witowska, dyrektor finansowa i Michał Walczak, dyrektor handlowy w Festool Polska. Fot. Tomasz Markowski.
23-06-2021

Monika Witowska, dyrektor finansowa i Michał Walczak, dyrektor handlowy w Festool Polska o wyzwaniach w czasie pandemii, wspieraniu szkolnictwa przez biznes i działalności non-profit. »

Tagi: wywiad
Ryszard Antosz, prezes Niemann Polska.
14-05-2021

Ryszard Antosz, prezes Niemann Polska, o rozwoju produktu, koniunkturze na rynku, przekształceniach w firmie Niemann i ich wpływie na Niemann Polska. »

Tagi: wywiad
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!