BIZNES room - wywiad
Aktualności zawierające tag: wywiad Zobacz wszystkie
 Michał Balcerkiewicz, prezes Zarządu Fabryki Mebli Balma.
12-10-2021

Michał Balcerkiewicz, prezes Zarządu Fabryki Mebli Balma, o sytuacji na rynku mebli biurowych, problemach z dostępnością i cenami materiałów, a także o redefinicji przestrzeni biurowej. »

Tagi: biura, wywiad
17-09-2021

Z Danielem Ochońko, prezesem Zarządu spółki Trust Us, o sytuacji na rynku hotelarskim, wyposażaniu dużych hoteli i obiektów butikowych oraz trendach architektonicznych. »

Tagi: wywiad
Fabryka Mebli Wersal, Kępno
09-09-2021

Łukasz Kaczorowski, współwłaściciel Fabryki Mebli Wersal, o meblarstwie w powiecie kępińskim, koniunkturze w branży, podwyżkach cen surowców, kluczowych rynkach i inwestycjach. »

Tagi: wywiad
26-08-2021

Karol Szpar z firmy Twojemeble.pl o wpływie pandemii na wzrost sprzedaży mebli online, a także o perspektywach handlu internetowego dla branży meblarskiej. »

Dr Andreas Hettich, przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Hettich.
12-08-2021

Dr Andreas Hettich, przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Hettich, o globalnych łańcuchach dostaw, problemach z surowcami i znaczeniu polskiej branży meblarskiej. »

Tagi: wywiad
Magdalena Andrearczyk, dyrektor JAF Polska.
07-07-2021

Magdalena Andrearczyk, dyrektor JAF Polska, o JAF Polska w strukturze firmy JAF, dywersyfikacji klientów i aktywności w świecie wirtualnym. »

Tagi: wywiad
Monika Witowska, dyrektor finansowa i Michał Walczak, dyrektor handlowy w Festool Polska. Fot. Tomasz Markowski.
23-06-2021

Monika Witowska, dyrektor finansowa i Michał Walczak, dyrektor handlowy w Festool Polska o wyzwaniach w czasie pandemii, wspieraniu szkolnictwa przez biznes i działalności non-profit. »

Tagi: wywiad
Ryszard Antosz, prezes Niemann Polska.
14-05-2021

Ryszard Antosz, prezes Niemann Polska, o rozwoju produktu, koniunkturze na rynku, przekształceniach w firmie Niemann i ich wpływie na Niemann Polska. »

Tagi: wywiad
Robert Chmielewski, właściciel Complet Furniture.
10-05-2021

Robert Chmielewski, właściciel Complet Furniture, o rebrandingu, budowaniu strategii sprzedaży online, a także aktualnych wyzwaniach i problemach branży meblarskiej. »

Władysław Grochowski, właściciel i prezes Grupy Arche.
07-05-2021

Władysław Grochowski, właściciel i prezes Grupy Arche o perspektywach odbudowy branży hotelarskiej, dobrym czasie na inwestycje i atrakcyjności tego, co bliskie i lokalne. »

Tagi: wywiad
16-04-2021

Dariusz Świątek, sales manager w Impress Decor Polska, zdobywca 3. miejsca w plebiscycie Człowiek Dekady „BIZNES.meble.pl”, o budowaniu relacji i wyzwaniach ostatniego roku. »

Marek Liberacki, Libro, Człowiek Dekady
15-04-2021

Marek Liberacki, właściciel Libro, zdobywca 2. miejsca w plebiscycie Człowiek Dekady „BIZNES.meble.pl”, m.in. o najważniejszych wydarzeniach w firmie w ostatnich 10 latach. »

Tagi: libro, wywiad
Adam i Jerzy Krzanowscy, Nowy Styl, Człowiek Dekady BIZNES.meble.pl.
14-04-2021

Adam i Jerzy Krzanowscy, twórcy firmy Nowy Styl, zwycięzcy plebiscytu Człowiek Dekady „BIZNES.meble.pl” o zarządzaniu jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm meblarskich. »

18-03-2021

Jakub Wołodko, dyrektor ds. marketingu Pfleiderer, o zmianach, transformacji cyfrowej i inwestycjach w firmie, a także o nowej kolekcji Mood Stories. »

Jerzy Szejwian, prezes Schattdecor Polska.
12-03-2021

Jerzy Szejwian, prezes Schattdecor Polska, o znaczeniu relacji z klientami w okresie pandemii, obecności firmy na targach oraz planach inwestycyjnych. »

Najbliższe targi:
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!