Podziel się:

Wielkie otwarcie sklepu internetowego Nestro i niespodzianki dla klientów!

05-03-2021
Do schowka
Firma Nestro ze Starego Oleśna otworzyła sklep internetowy dla Klientów na terenie Polski.

Produkty i usługi firmy NESTRO® dążą do polepszenia warunków w zakładach pracy i jakości życia dzięki redukcji szkodliwych substancji w powietrzu. Bardziej wydajne wykorzystanie surowców np. przy obróbce drewna (brykietowanie, peletowanie) oraz oszczędność energii zwiększa rentowność przedsiębiorstw naszych partnerów. Dalekosiężny sukces opiera się na nieustannej obserwacji rynku i ciągłym wdrażaniu innowacji. Produkty i usługi NESTRO® już teraz wyprzedzają swój czas. Od wielu lat firma NESTRO® zajmuje się tą problematyką, a rozwiązania które w tym zakresie proponuje są zawsze nowoczesne i pozwalają zaoszczędzić energie, jak również zawsze pozytywnie wpływają na środowisko naturalne. Urządzenia filtracyjne od lat wykazywały znaczne zapotrzebowanie na energię elektryczną.

 

Z początkiem lutego uruchomiony został sklep online: store.nestro.pl, gdzie Klienci z całej Polski mogą zakupić produkty dążące do polepszenia warunków w zakładach pracy i jakości życia, dzięki redukcji szkodliwych substancji w powietrzu. Asortyment w sklepie zwłaszcza w obszarze części serwisowych, będzie systematycznie poszerzany.

 

Dla pierwszych Klientów na terenie Polski 10% rabatu na wszystkie produkty oraz darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 1200 zł netto obowiązuje do 31.03.2021.

 

Nestro nie zapomina też stałych Klientach , dla których w tych dniach także mamy przygotowane niespodzianki, do każdego złożonego zamówienia w sklepie.

 

 

Stare Olesno, Kolejowa 2 | 46-300 Olesno | tel. +48 735 207 055 |  | store.nestro.pl
Stare Olesno
Kolejowa 2
46-300 Olesno
Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska - tylko...
Polska - Poznań
2021-05-24 | 2021-05-28
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!