Podziel się:

Targi meblowe INDEX DUBAJ 23-26 MAJA 2016

14-12-2015
Do schowka
Pozyskaj rynki! Zwiększ eksport! Weź udział w targach! Firma Phoenician zaprasza do uczestnictwa w największych na świecie targach Index – targach mebli i wyposażenia wnętrz, odbywających się w Dubaju w dniach 23-26 maja 2016 r. Specjalnie dla firm polskich udało nam się zarezerwować powierzchnię w głównych halach targowych. Otrzymanie jej uzależnione jest jednak od szybkiego potwierdzenia udziału, dlatego warto, aby poznali i rozpatrzyli Państwo naszą ofertę już teraz.

 


Rynek Zatoki Perskiej

 

     Kraje zatoki perskiej oferują polskim firmom nieograniczone możliwości rozwoju, zarówno w udziale w przygotowywanych projektach, jak również długotrwałej wymianie handlowej. Obejmuje aż 22 kraje i 300 mln odbiorców. Warto zaznaczyć, że ten kierunek rozwoju jest intensywnie wspierany przez polski rząd.
 

     Rynek meblowy Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest skupiony w Dubaju. Ze względu na bardzo niską produkcję wewnętrzną meble, akcesoria i dekoracje są aż w 70% importowane z krajów Unii Europejskiej, w tym także z Polski. Wartość importu artykułów wyposażenia wnętrz osiągnęła wartość 4 miliardów USD i stale rośnie.

     Rynek zatoki perskiej jest bardzo chłonnym odbiorcą produktów z całego świata, stale realizującym nowe, ogromne i kosztowne projekty. Z powodu zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze planuje się szereg inwestycji, które będą realizowane w najbliższych latach. Wydatki na nie przeznaczone szacuje się na ponad 120 miliardów dolarów.
 

     Król Arabii Saudyjskiej, która co roku notuje 300 miliardową nadwyżkę budżetową, ogłosił niedawno program rozbudowy infrastruktury tego kraju, na który ma przeznaczyć prawie 500 miliardów dolarów. Aby zmniejszyć dysproporcje w rozwoju poszczególnych części kraju ma powstać na jego obrzeżach m.in. siedem miast (tzw. industrial cities), w których zamieszka ok. 5 mln osób. Szacuje się, że Polacy mają bardzo duże szanse na ogromne kontrakty, ponieważ nasi fachowcy i produkty cieszą się świetną opinią w tamtym regionie.

Zainteresowanie rynkami krajów zatoki perskiej wzrosło jeszcze bardziej w wyniku przyznania Dubajowi prawa organizacji Expo 2020. Szacuje się, że Wystawę Światową, zobaczy nawet 25 mln zwiedzających. Władze emiratu szacują, iż wszelkie realizacje związane z organizacją Expo pochłoną łącznie osiem miliardów dolarów. Jest to ogromna szansa dla zagranicznych inwestorów. Polskie firmy będą miały zatem możliwość uczestnictwa w realizacji wielomilionowych kontraktów.

 

 

Do kogo skierowane są Targi INDEX

 

     Targi INDEX co roku przyciągają producentów mebli, akcesoriów, tkanin, dywanów, tapet, materiałów wykończeniowych, szkła ceramiki, artykułów dekoracyjnych i oświetleniowych a także dostawców usług dekoratorskich i projektowych. Powodzeniem cieszą się zarówno artykuły ekskluzywne jak i standardowe.
 

     W targach Index co roku biorą udział setki wystawców z kilkudziesięciu krajów. Liczba odwiedzających jest szacowana na kilkadziesiąt tysięcy osób, wśród których są najwięksi inwestorzy, główni decydenci i osoby podejmujące kluczowe decyzje przy realizacji projektów w całym regionie Bliskiego Wschodu, jak również handlowcy i dystrybutorzy, a także wielu innych potencjalnych klientów z regionu Zatoki Perskiej - Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Kuwejtu, Libanu, Arabii Saudyjskiej, a także Bahrajnu i Omanu.

     Warto zaznaczyć, że polskie firmy nie tylko wielokrotnie brały udział w targach Index, ale także rozpoczęły ekspansję na rynki zatoki perskiej. Wystarczy wspomnieć firmę Vox, Nowy Styl Group, czy Mebelplast.

Państwa także nie może tam zabraknąć!

 


Oferta firmy Phoenician

 

 Decydując się na wyjazd z nami na targi INDEX 2016 możecie Państwo liczyć na:

*  pełną opiekę firmy Phoenician

* zaproszenie odwiedzających ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów sąsiednich do odwiedzenia Państwa stoiska oraz organizację bezpośrednich spotkań z klientami, którzy już zapoznali się z profilem Państwa firmy

* zorganizowanie całego pobytu Państwa delegacji na miejscu,

 

Ponadto udzielimy Państwu informacji o miejscowych uwarunkowaniach, ograniczeniach i sposobie poruszania się. Za powierzchnię i inne dodatkowe zamówienia zapłacą Państwo zgodnie z cennikiem organizatora targów INDEX 2016 - firmy DMG World Media Dubai.

 

Warto wziąć udział

 

      Ze względu na to, że chętnych do wynajęcia powierzchni wystawienniczej na Targach INDEX jest więcej niż pozwala na to dostępna powierzchnia targowa, prosimy o rozpatrzenie naszej oferty i podjęcie decyzji o uczestnictwie najpóźniej do 15.02.2016.


Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt pod nr 692 130 130 lub mailem:
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Istnieje także możliwość zorganizowania spotkania w Warszawie w celu wyjaśnienia wszelkich szczegółów związanych z targami. W celu uzyskania większej informacji o targach Index, zapraszamy TUTAJ.

 


Targi INDEX są wielką szansą na zwiększenie eksportu i rozwój Państwa firmy. Umożliwią Państwu zdobycie nowych klientów na tym stale rozwijającym się rynku!

 

artykuł sponsorowany
fot. Phoenician
 

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!