Podziel się:

Targi hotelarskie THE HOTEL SHOW DUBAJ 17-19.09.2016

18-01-2016
Do schowka
Zdobądź rynki! Zwiększ eksport! Weź udział w targach! Firma Phoenician zaprasza do uczestnictwa w największych na świecie targach hotelarskich The Hotel Show, odbywających się w Dubaju w dniach 17-19 września 2016r. Specjalnie dla firm polskich udało nam się zarezerwować powierzchnię w głównych halach targowych. Otrzymanie jej uzależnione jest jednak od szybkiego potwierdzenia udziału, dlatego warto, aby poznali i rozpatrzyli Państwo naszą ofertę już teraz.Rynek Zatoki Perskiej

 

      Kraje zatoki perskiej oferują polskim firmom nieograniczone możliwości rozwoju, zarówno w udziale w przygotowywanych projektach, jak również długotrwałej wymianie handlowej. Obejmuje aż 22 kraje i 300 mln odbiorców. Warto zaznaczyć, że ten kierunek rozwoju jest intensywnie wspierany przez polski rząd.


      Rynek zatoki perskiej jest bardzo chłonnym odbiorcą produktów z całego świata, stale realizującym nowe, ogromne i kosztowne projekty. Z powodu zbliżających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Katarze planuje się szereg inwestycji, które będą realizowane w najbliższych latach. Wydatki na nie przeznaczone szacuje się na ponad 120 miliardów dolarów.


      Król Arabii Saudyjskiej, która co roku notuje 300 miliardową nadwyżkę budżetową, ogłosił niedawno program rozbudowy infrastruktury tego kraju, na który ma przeznaczyć prawie 500 miliardów dolarów. Aby zmniejszyć dysproporcje w rozwoju poszczególnych części kraju ma powstać na jego obrzeżach m.in. siedem miast (tzw. industrial cities), w których zamieszka ok. 5 mln osób. Szacuje się, że Polacy mają bardzo duże szanse na ogromne kontrakty, ponieważ nasi fachowcy i produkty cieszą się świetną opinią w tamtym regionie.

Zainteresowanie rynkami krajów zatoki perskiej wzrosło jeszcze bardziej w wyniku przyznania Dubajowi prawa organizacji Expo 2020. Szacuje się, że Wystawę Światową, zobaczy nawet 25 mln zwiedzających,  a nakłady na nią przeznaczone przekraczają 8 mld USD. Ogromna część z nich będzie przeznaczona na te inwestycje dotyczy branży hotelarskiej i okołohotelarskiej. Jest to ogromna szansa dla zagranicznych inwestorów. Polskie firmy będą miały zatem możliwość uczestnictwa w realizacji wielomilionowych kontraktów.

 

 

Do kogo skierowane są Targi The Hotel Show

 

      Jeżeli dostarczasz produkty, usługi i rozwiązania do branży hotelarskiej, to targi właśnie dla Ciebie! Firmy wystawiają się na nich z pełnym spektrum kluczowych dla tego sektora produktów, takich jak:

wyposażenie wnętrz, oświetlenie, design, meble, lampy, materace, wyposażenie wykonywane na zamówienie meble recepcyjne, do SPA, dywany, wykładziny, podłogi, elementy dekoracyjne, zastawa, technologia / ochrona, zarządzanie obiektami, kuchnie i toalety, HORECA / usługi spożywcze, Eksploatacja urządzeń, Franczyza detaliczna, Usługi hotelowe, Budowa hoteli.

 

      Warto zaznaczyć, że polskie firmy nie tylko brały już udział w targach Hotel Show, ale także rozpoczęły ekspansję na rynki zatoki perskiej. Państwa także nie może tam zabraknąć!

 


Oferta firmy Phoenician

 

Decydując się na wyjazd z nami na targi Hotel Show 2016 możecie Państwo liczyć na:

*  pełną opiekę firmy Phoenician

* zaproszenie odwiedzających ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i krajów sąsiednich do odwiedzenia Państwa stoiska oraz organizację bezpośrednich spotkań z klientami, którzy już zapoznali się z profilem Państwa firmy

* zorganizowanie całego pobytu Państwa delegacji na miejscu,

 

Ponadto udzielimy Państwu informacji o miejscowych uwarunkowaniach, ograniczeniach i sposobie poruszania się. Za powierzchnię i inne dodatkowe zamówienia zapłacą Państwo zgodnie z cennikiem organizatora targów Hotel Show 2016 - firmy DMG World Media Dubai.

 

Warto wziąć udział

 

      Ze względu na to, że chętnych do wynajęcia powierzchni wystawienniczej na Targach Hotel Show jest więcej niż pozwala na to dostępna powierzchnia targowa, prosimy o rozpatrzenie naszej oferty i jak najszybsze podjęcie decyzji o uczestnictwie.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt pod nr 692 130 130 lub mailem:

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Istnieje także możliwość zorganizowania spotkania w Warszawie w celu wyjaśnienia wszelkich szczegółów związanych z targami.

W celu uzyskania większej informacji o targach The hotel Show, zapraszamy na  TUTAJ.

 


Targi Hotel Show są wielką szansą na zwiększenie eksportu i rozwój Państwa firmy. Umożliwią Państwu zdobycie nowych klientów na tym stale rozwijającym się rynku!


artykuł sponsorowany
BeyTrade/fot. Phoenician

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-02-23 | 2021-02-26
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!