BIZNES room - sylwetki
Aktualności zawierające tag: sylwetki Zobacz wszystkie
Zuzanna Kowal, właścicielka firmy Stolarka.
22-05-2022

Jestem stolarzem, a właściwie stolarką. Fanatycznie wierzę, że nie ma przypadkowych spotkań. Cały projekt charytatywnego kalendarza jest tego najlepszym przykładem. »

Urodziny Teleexpressu, Krynica Morska.
09-04-2022

Opowiadając o balansie pomiędzy działalnością designerską dla firmy Impress, a działalnością muzyczną, Rafał Lemieszko opisuje naszą branżę jako narkotyczną i inspirującą. »

07-01-2022

Konie są z nami od trzech pokoleń. Moje wspomnienia z młodych lat wiążą się głównie z końmi. Od tych wspomnień z dzieciństwa, zaczęła się moja pasja - opowiada Zbigniew Chmielewski. »

26-11-2021

Andrzej Nowicki od prawie 30 lat regularnie odwiedza Włochy. Są one kwintesencją tego, co uważa za najważniejsze w podróżach - pięknych widoków, nieformalnej atmosfery i znakomitej kuchni. »

Aleksandra Skowrońska.
09-05-2021

Koń bardzo dużo daje człowiekowi i ta relacja potrafi być niezwykła, ale człowiek też musi się w nią zaangażować, poświęcić czas, a przede wszystkim szanować konia i jego potrzeby. »

Edyta Defratyka.
30-04-2021

W otoczeniu zieleni, w symbiozie z naturą, mieszkam, pracuję i spędzam czas wolny - tak swoją opowieść o pasji, pamięci i zmienianiu świata na lepsze zaczyna Edyta Defratyka. »

07-05-2020

Rodzina Schreinerów kreatywność ma we krwi. W genach przekazywana jest też chęć do współpracy, bez której nie byłoby targów „Interzum”. Jednym z założycieli największej na świecie... »

-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!