Podziel się:

Sylwetka: Magdalena Tokarczyk-Cyran

22-06-2015
Do schowka
Poznajmy bliżej Magdalenę Tokarczyk-Cyran Dyrektora Marketingu i PR Grupy Nowy Styl, a od 16 czerwca br. Dyrektora Marketingu Roku 2014.

 

        Magdalena Tokarczyk-Cyran jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Z Grupą Nowy Styl związana jest nieprzerwanie od 12 lat tj. od roku 2003.

 

Początek pracy p. Magdy był taki, że zajmowała się promocją marki Nowy Styl w Polsce, następnie już doceniona, awansowała na stanowisko brand menadżera. Tutaj była odpowiedzialna za wprowadzenie na rynek nowej marki produktowej, rozwój produktów i marketing w kraju i za granicą.

 

        Funkcję Dyrektora Marketingu i PR Grupy Nowy Styl p. Magda objęła na początku 2009 roku. Na co dzień odpowiada całościowo za działania marketingowe i PR sześciu marek Grupy Nowy Styl zarówno w kraju jak i za granicą. Marki Grupy to: Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Forum Seating oraz Baltic Wood.

 

Magdalena Tokarczyk-Cyran jest również członkiem zarządu spółki NSG TM Sp. z o.o., gdzie odpowiada za zarządzanie znakami towarowymi Grupy Nowy Styl i jej sześciu marek.

 

Marketingowo i PR-owo pod wodzą p. Magdy pracuje 40-osobowy międzynarodowy dział marketingu i jak sama mówi:

 

         - to zespół świetnych, kreatywnych i chętnych do pracy ludzi z którymi można zdziałać cuda.

 

P. Magda prowadzi marketing sprzedażowy. Uważa, że prawie każde działanie marketingowe powinno przynieść efekt sprzedażowy i wizerunkowy.

 

W ramach, zakresie kompetencji całego działu którym kieruje wchodzi: marketing, Public Relations, szkolenia miękkie i twarde - produktowe, działania HR (rekrutacja, badanie kompetencji, testy 180, 360 stopni) dla pionów handlowych oraz badania optymalizacji miejsc pracy dla klientów.

 

        A prywatnie?  Największą miłością p. Magdy jest mąż, taniec i narty. Pasje?  Uwielbia podróżować i jest wielbicielką, a przy tym, niemałą już znawczynią smacznej, dobrej kuchni.

 

fot. GNS

opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
MEBLE Jesień
Polska - Poznań
2021-08-31 | 2021-09-03
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!