Podziel się:

Sukces: Adam Krzanowski w Monte Carlo

15-06-2015
Do schowka
Adam Krzanowski - Przedsiębiorca Roku 2014 w Polsce, godnie reprezentował nasz kraj podczas światowego finału 15. edycji konkursu "EY World Entrepreneur Of The Year 2015" w Monte Carlo.

 

        Światowego Przedsiębiorcę Roku wybrano 6 czerwca br. podczas niezwykle uroczystej gali kończącej finał konkursu, w którym brało udział 65 przedsiębiorców z 53 krajów świata

 

Zaszczytny tytuł, prestiżową nagrodę  Światowego Przedsiębiorcy Roku otrzymał przedstawiciel Francji - Mohed Altrad, założyciel i prezes firmy Altrad Group.

 

        Spotkanie przedsiębiorców w Monte Carlo, ze względu na obecność największych osobistości ze świata biznesu nazywane "Małym Davos" trwało kilka dni - od 3 do 7 czerwca br., a brali w nim udział szefowie takich firm jak m.in.: Coca-Coli, Starbucksa, Yahoo!, Twittera czy Forda.
 

Krótko przed wyjazdem do Monaco Adam Krzanowski powiedział:

 

        "Sukcesem jest już sam udział w tym finale, w gronie najbardziej dynamicznych i innowacyjnych przedsiębiorców z całego świata. Żałuję jedynie, że wskutek niedopatrzenia tylko ja, a nie obaj z bratem będziemy reprezentować naszą firmę".

 

Jedno krótkie zdanie i piękne słowa, z wielkim szacunkiem mówiące o współzałożycielu i współautorze sukcesu Grupy Nowy Styl - Jerzym Krzanowskim.

 

Dwaj bracie - Adam i Jerzy Krzanowscy założyli Grupę Nowy Styl 23 lata temu, obecnie jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm meblarskich nie tylko w Polsce, ale  i na świecie. W portfolio Grupy znajduje się sześć marek produktowych oferujących meble biurowe, fotele i sofy, siedziska stadionowe, teatralne i audytoryjne, a także podłogi drewniane.

 

fot. studiophenix
opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
O dwóch takich co....
12:13:44 2016-08-05
Dwaj bracie - Adam i Jerzy Krzanowscy założyli Grupę Nowy Styl 23 lata temu, obecnie jeden bada rynek mebli więziennych.
Obserwator
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
MEBLE Jesień
Polska - Poznań
2021-08-31 | 2021-09-03
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!