Podziel się:

Środki ostrożności podczas targów MIFF 2020

05-02-2020
Do schowka
Bezpieczeństwo i komfort wystawców oraz uczestników ma ogromne znaczenie dla Malaysian International Furniture Fair 2020. Epidemia koronawirusa nie zmieniła jednak targowych planów i MIFF 2020 odbędzie się tak, jak zapowiadano, czyli w dniach 6-9 marca.

Jak zapewnia rząd Malezji, kraj ten pozostaje bezpiecznym celem podróży. Władze, w tym Ministerstwo Zdrowia oraz Ministerstwo Turystyki, Sztuki i Kultury, ściśle monitorują sytuację i podjęły działania zapobiegawcze oraz środki bezpieczeństwa przeciwko koronawirusowi. Stosując się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia malezyjski rząd nadał tym działaniom absolutny priorytet. Na wszystkich przejściach granicznych zostały wzmocnione badania przesiewowe. Wszystkie loty z chińskiej prowincji Hubei zostały zawieszone. Rząd Malezji zawiesił czasowo wizy imigracyjne – eNTRY (placówka bez wizy), Visa On Arrival (VOA), wiza elektroniczna i wizy ręczne – wszystkim obywatelom Chin z miasta Wuhan i otaczającej prowincji Hubei.

Także organizator targów MIFF, Informa Markets, wdroży środki ostrożności w zakresie higieny w obydwu centrach, w których będą odbywać się targi: Malaysia International Trade and Exhibition Centre (MITEC) i Putra World Trade Centre (PWTC). Podczas targów w obu kompleksach wystawienniczych w stanie najwyższej gotowości czuwał będzie personel medyczny. Zarówno w MITEC, jak i w PWTC dostępne będą środki do dezynfekcji rąk oraz maski na twarz. MIFF zapewnia, że jest przygotowany do podjęcia niezbędnych środków na żądanie instytucji służby zdrowia i zaprasza na zbliżające się targi.

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-03-24 | 2021-03-26
Meble Polska
Polska - Poznań
2021-05-25 | 2021-05-28
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!