Podziel się:

Piotr Kuchciński i jego projekty dla NOTI

30-03-2015
Do schowka
Piotr Kuchciński z marką NOTI współpracuje od 2005 roku. Jest autorem wielu projektów mebli, wśród których można znaleźć prawdziwe ikony współczesnego polskiego wzornictwa, ale nie tylko.

 

        Piotr Kuchciński współtworzy wizerunek marki NOTI, przygotowuje również projekty stoisk targowych i aranżacje salonów firmowych, a także oprawę graficzną materiałów promocyjnych i reklamowych.

       
Projektant urodził się 1968 roku. Po ukończeniu, studiów IAPP Politechniki Poznańskiej - i to z wyróżnieniem, współpracował z jednym z poznańskich biur architektonicznych przygotowując projekty urbanistyczne, koncepcje osiedli mieszkaniowych oraz budynków użyteczności publicznej.

 

       Głównym przedmiotem jego działalności jest projektowanie mebli. Piotr Kuchciński ma na swoim koncie blisko 40 wdrożeń całych rodzin mebli biurowych, mieszkaniowych skrzyniowych i tapicerowanych. Od wielu lat intensywnie współpracuje z polskimi producentami mebli, głównie z Fabryką Mebli BALMA i oczywiście NOTI.

 

Projekty mebli Piotra Kuchcińskiego dla NOTI to m.in.: ALTER, BLOC (fot.2), CLAPP (fot.3), KING, MANTA, MISHELL, MULA (fot.4), ORIGONO (fot.5), QUEEN, ROSCO (fot.6), TRITOS (fot.7) w wersji XL), TREFLE (dot.8)

         Sam Piotr Kuchciński i jego projekty mebli to laureaci wielu prestiżowych prestiżowych nagród. Tu warto wspomnieć o dwukrotnej, najbardziej znanej nagrodzie jaką jest RED DOT Design Award (w 2013 r. za stolik H2 (fot.9) dla marki BALMA i w 2014 r. za sofę CLAPP dNOTI). Piotr Kuchciński to również DESIGNER ROKU 2012 – laureat nagrody specjalnej Prezesa IWP dla najlepszego polskiego projektanta.

 

fot. Noti

opr. md

Podziel się:

Zobacz także

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Autor:*
Masz konto?
E-mail:
Tytuł:*
Treść:*

Przepisz tekst wpisany w cudzysłowie:
Najbliższe targi:
MEBLE Jesień
Polska - Poznań
2021-08-31 | 2021-09-03
Eurogastro i WorldHotel...
Polska - Nadarzyn
2021-09-01 | 2021-09-03
Warsaw Home & Contract
Polska - Nadarzyn
2021-10-27 | 2021-10-30
-
Wszystkie nowości w Twojej poczcie. Chcesz wiedzieć wszystko o aktualnych nowościach, promocjach - zapisz się do bezpłatnego newslettera.
Współpraca targowa:
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!